5
1.3
7
1.8

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Académica

Atlético CP

Académica i Atlético CP zmierzą się ze sobą 04.05.2024 o godzinie 15:00 na stadionie Estádio EFAPEL, Coimbra, Portugal. Mecz jest częścią rozgrywek Liga 3.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Académica wynosi 46%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Académica a Atlético CP wynosi 28%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Atlético CP wynosi 26%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 45%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 55%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 40%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 60%

W ostatnim meczu dnia 12.05.2024, Académica przegrał z Alverca z wynikiem 2-1

W ostatnim meczu dnia 12.05.2024, Atlético CP pokonał Lusitania FC Lourosa z wynikiem 1-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 10.03.2024, Académica pokonał Atlético CP na wyjeździe z wynikiem 1-3

W ostatnich 4 meczach bezpośrednich, Académica wygrał 2 razy, Atlético CP wygrał 1 razy, a zremisowali 1 razy. Académica średnio strzela 1.8 goli na mecz, podczas gdy Atlético CP średnio strzela 1.3 goli na mecz.

W bieżącym sezonie Liga 3, Académica wygrał 12 razy, przegrał 7 razy i zremisował 12 razy. Académica średnio strzela 1.29 goli na mecz i traci 0.97.

W bieżącym sezonie Liga 3, Atlético CP wygrał 10 razy, przegrał 10 razy i zremisował 11 razy. Atlético CP średnio strzela 1.26 goli na mecz i traci 1.39.

W ostatnich 5 meczach, Académica wygrał 1 razy, przegrał 1 razy i zremisował 3 razy. Académica zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Atlético CP wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Atlético CP zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 1.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Académica i Atlético CP, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.