0
NaN
0
NaN

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Aragvi Dusheti i Lokomotivi Tbilisi zmierzą się ze sobą 22.04.2024 o godzinie 12:00 na stadionie Baza Sportivă Campo Verde, Ghimbav, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Ilia Izoria.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Aragvi Dusheti wynosi 59%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Aragvi Dusheti a Lokomotivi Tbilisi wynosi 22%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Lokomotivi Tbilisi wynosi 19%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 55%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 45%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 58%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 42%

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Aragvi Dusheti przegrał z Spaeri z wynikiem 1-2

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Lokomotivi Tbilisi przegrał z Dinamo Tbilisi II z wynikiem 2-4

Aragvi Dusheti aktualnie zajmuje 4. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Lokomotivi Tbilisi zajmuje 9. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Aragvi Dusheti wygrał 4 razy, przegrał 5 razy i zremisował 3 razy. Aragvi Dusheti średnio strzela 1.42 goli na mecz i traci 1.5.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Lokomotivi Tbilisi wygrał 2 razy, przegrał 5 razy i zremisował 5 razy. Lokomotivi Tbilisi średnio strzela 1.17 goli na mecz i traci 1.83.

W ostatnich 5 meczach, Aragvi Dusheti wygrał 1 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. Aragvi Dusheti zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 1.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Lokomotivi Tbilisi wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Lokomotivi Tbilisi zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 2.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Aragvi Dusheti i Lokomotivi Tbilisi, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.