10
2.0
5
1.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Balzan

Balzan i Hamrun Spartans zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 14:15 na stadionie Ta'Qali National Stadium, Ta'Qali, Malta. Mecz jest częścią rozgrywek Premier League.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Balzan wynosi 23%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Balzan a Hamrun Spartans wynosi 25%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Hamrun Spartans wynosi 52%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 50%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 50%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 48%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 52%

W ostatnim meczu dnia 28.04.2024, Balzan zremisował z Mosta z wynikiem 0-0

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Hamrun Spartans pokonał Floriana z wynikiem 0-5

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Hamrun Spartans pokonał Balzan na wyjeździe z wynikiem 0-4

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Balzan wygrał 1 razy, Hamrun Spartans wygrał 3 razy, a zremisowali 1 razy. Balzan średnio strzela 1.0 goli na mecz, podczas gdy Hamrun Spartans średnio strzela 2.0 goli na mecz.

Balzan aktualnie zajmuje 5. miejsce w lidze Premier League, podczas gdy Hamrun Spartans zajmuje 1. miejsce.

W bieżącym sezonie Premier League, Balzan wygrał 14 razy, przegrał 8 razy i zremisował 4 razy. Balzan średnio strzela 1.42 goli na mecz i traci 1.23.

W bieżącym sezonie Premier League, Hamrun Spartans wygrał 22 razy, przegrał 1 razy i zremisował 3 razy. Hamrun Spartans średnio strzela 1.73 goli na mecz i traci 0.38.

W ostatnich 5 meczach, Balzan wygrał 2 razy, przegrał 1 razy i zremisował 2 razy. Balzan zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 0.6 goli.

W ostatnich 5 meczach, Hamrun Spartans wygrał 4 razy, przegrał 1 razy i zremisował 0 razy. Hamrun Spartans zdobył średnio 2.6 goli na mecz i stracił 0.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Balzan i Hamrun Spartans, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.