3
1.5
6
3.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Bhayangkara

Bhayangkara i RANS Nusantara zmierzą się ze sobą 30.03.2023 o godzinie 13:30 na stadionie Stadion Hoegeng, Pekalongan, Indonesia. Mecz jest częścią rozgrywek Liga 1. Sędzią tego meczu jest Rio Permana Putra.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Bhayangkara wynosi 68%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Bhayangkara a RANS Nusantara wynosi 18%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla RANS Nusantara wynosi 14%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 56%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 44%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 64%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 36%

W ostatnim meczu dnia 25.04.2024, Bhayangkara pokonał Barito Putera z wynikiem 1-5

W ostatnim meczu dnia 26.04.2024, RANS Nusantara przegrał z Persija z wynikiem 0-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 30.03.2023, Bhayangkara pokonał RANS Nusantara na własnym boisku z wynikiem 5-1

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich, Bhayangkara wygrał 1 razy, RANS Nusantara wygrał 1 razy, a zremisowali 0 razy. Bhayangkara średnio strzela 3.0 goli na mecz, podczas gdy RANS Nusantara średnio strzela 1.5 goli na mecz.

Bhayangkara aktualnie zajmuje 8. miejsce w lidze Liga 1, podczas gdy RANS Nusantara zajmuje 18. miejsce.

W bieżącym sezonie Liga 1, Bhayangkara wygrał 15 razy, przegrał 13 razy i zremisował 6 razy. Bhayangkara średnio strzela 1.56 goli na mecz i traci 1.29.

W bieżącym sezonie Liga 1, RANS Nusantara wygrał 3 razy, przegrał 21 razy i zremisował 10 razy. RANS Nusantara średnio strzela 1.06 goli na mecz i traci 2.18.

W ostatnich 5 meczach, Bhayangkara wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Bhayangkara zdobył średnio 3.0 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, RANS Nusantara wygrał 0 razy, przegrał 3 razy i zremisował 2 razy. RANS Nusantara zdobył średnio 0.6 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Bhayangkara i RANS Nusantara, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.