2
0.4
10
2.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Budućnost

Mornar

Budućnost i Mornar zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 13:00 na stadionie Stadion Pod Goricom, Podgorica, Montenegro. Mecz jest częścią rozgrywek First League.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Budućnost wynosi 57%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Budućnost a Mornar wynosi 24%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Mornar wynosi 18%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 45%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 55%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 45%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 55%

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Budućnost zremisował z Sutjeska z wynikiem 2-2

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Mornar zremisował z Dečić z wynikiem 1-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Budućnost pokonał Mornar na własnym boisku z wynikiem 2-0

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Budućnost wygrał 5 razy, Mornar wygrał 0 razy, a zremisowali 0 razy. Budućnost średnio strzela 2.0 goli na mecz, podczas gdy Mornar średnio strzela 0.4 goli na mecz.

Budućnost aktualnie zajmuje 2. miejsce w lidze First League, podczas gdy Mornar zajmuje 6. miejsce.

W bieżącym sezonie First League, Budućnost wygrał 20 razy, przegrał 6 razy i zremisował 10 razy. Budućnost średnio strzela 1.69 goli na mecz i traci 1.03.

W bieżącym sezonie First League, Mornar wygrał 11 razy, przegrał 16 razy i zremisował 9 razy. Mornar średnio strzela 0.83 goli na mecz i traci 1.14.

W ostatnich 5 meczach, Budućnost wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Budućnost zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 1.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Mornar wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Mornar zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Budućnost i Mornar, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.