4
2.0
1
0.5

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Dewa United

Dewa United i Persik Kediri zmierzą się ze sobą 30.03.2023 o godzinie 13:30 na stadionie Stadion Ngurah Rai, Denpasar, Indonesia. Mecz jest częścią rozgrywek Liga 1. Sędzią tego meczu jest Musthofa Umarella.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Dewa United wynosi 38%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Dewa United a Persik Kediri wynosi 26%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Persik Kediri wynosi 36%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 55%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 45%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 50%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 50%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Dewa United przekroczył 2.5 bramki 9 razy, podczas gdy Persik Kediri zrobił to 7 razy

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Dewa United obie drużyny zdobyły bramki 8 razy, podczas gdy Persik Kediri zrobił to 7 razy

W ostatnim meczu dnia 25.04.2024, Dewa United zremisował z Madura United z wynikiem 2-2

W ostatnim meczu dnia 24.04.2024, Persik Kediri zremisował z PSS Sleman z wynikiem 4-4

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 30.03.2023, Persik Kediri pokonał Dewa United na wyjeździe z wynikiem 1-3

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich, Dewa United wygrał 0 razy, Persik Kediri wygrał 2 razy, a zremisowali 0 razy. Dewa United średnio strzela 0.5 goli na mecz, podczas gdy Persik Kediri średnio strzela 2.0 goli na mecz.

Dewa United aktualnie zajmuje 16. miejsce w lidze Liga 1, podczas gdy Persik Kediri zajmuje 11. miejsce.

W bieżącym sezonie Liga 1, Dewa United wygrał 8 razy, przegrał 17 razy i zremisował 9 razy. Dewa United średnio strzela 1 goli na mecz i traci 1.56.

W bieżącym sezonie Liga 1, Persik Kediri wygrał 12 razy, przegrał 14 razy i zremisował 8 razy. Persik Kediri średnio strzela 1.24 goli na mecz i traci 1.26.

W ostatnich 5 meczach, Dewa United wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Dewa United zdobył średnio 3.0 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Persik Kediri wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Persik Kediri zdobył średnio 2.0 goli na mecz i stracił 3.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Dewa United i Persik Kediri, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.