3
0.6
9
1.8

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Dila

Samtredia

Dila i Samtredia zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 16:00 na stadionie Stadioni Tengiz Burjanadze, Gori, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Crystalbet Erovnuli Liga. Sędzią tego meczu jest Irakli Kherkhadze.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Dila wynosi 67%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Dila a Samtredia wynosi 20%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Samtredia wynosi 13%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 45%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 55%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 51%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 49%

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Dila zremisował z Samgurali z wynikiem 1-1

W ostatnim meczu dnia 26.04.2024, Samtredia przegrał z Kolkheti Poti z wynikiem 2-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Dila pokonał Samtredia na własnym boisku z wynikiem 1-0

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Dila wygrał 4 razy, Samtredia wygrał 0 razy, a zremisowali 1 razy. Dila średnio strzela 1.8 goli na mecz, podczas gdy Samtredia średnio strzela 0.6 goli na mecz.

Dila aktualnie zajmuje 6. miejsce w lidze Crystalbet Erovnuli Liga, podczas gdy Samtredia zajmuje 8. miejsce.

W bieżącym sezonie Crystalbet Erovnuli Liga, Dila wygrał 17 razy, przegrał 10 razy i zremisował 9 razy. Dila średnio strzela 1.56 goli na mecz i traci 1.08.

W bieżącym sezonie Crystalbet Erovnuli Liga, Samtredia wygrał 9 razy, przegrał 21 razy i zremisował 6 razy. Samtredia średnio strzela 1.39 goli na mecz i traci 1.72.

W ostatnich 5 meczach, Dila wygrał 3 razy, przegrał 0 razy i zremisował 2 razy. Dila zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 0.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Samtredia wygrał 0 razy, przegrał 4 razy i zremisował 1 razy. Samtredia zdobył średnio 0.4 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Dila i Samtredia, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.