7
1.4
16
3.2

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Orsha

Dnepr Mogilev i Orsha zmierzą się ze sobą 02.04.2023 o godzinie 13:30 na stadionie Stadion SDYuShOR-7, Saint Petersburg, Belarus. Mecz jest częścią rozgrywek Pershaya Liga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Dnepr Mogilev wynosi 55%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Dnepr Mogilev a Orsha wynosi 23%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Orsha wynosi 22%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 56%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 44%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 56%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 44%

W ostatnim meczu dnia 01.05.2024, Dnepr Mogilev zremisował z Smorgon z wynikiem 0-0

W ostatnim meczu dnia 03.05.2024, Orsha pokonał Baranovichi z wynikiem 4-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 02.04.2023, Dnepr Mogilev pokonał Orsha na własnym boisku z wynikiem 3-1

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Dnepr Mogilev wygrał 4 razy, Orsha wygrał 1 razy, a zremisowali 0 razy. Dnepr Mogilev średnio strzela 3.2 goli na mecz, podczas gdy Orsha średnio strzela 1.4 goli na mecz.

Dnepr Mogilev aktualnie zajmuje 9. miejsce w lidze Pershaya Liga, podczas gdy Orsha zajmuje 11. miejsce.

W bieżącym sezonie Pershaya Liga, Dnepr Mogilev wygrał 22 razy, przegrał 3 razy i zremisował 7 razy. Dnepr Mogilev średnio strzela 2.34 goli na mecz i traci 0.75.

W bieżącym sezonie Pershaya Liga, Orsha wygrał 8 razy, przegrał 17 razy i zremisował 7 razy. Orsha średnio strzela 1.56 goli na mecz i traci 1.94.

W ostatnich 5 meczach, Dnepr Mogilev wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Dnepr Mogilev zdobył średnio 0.4 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Orsha wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Orsha zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Dnepr Mogilev i Orsha, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.