12
2.4
7
1.4

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Dolny Kubin

Dolny Kubin i Spartak Myjava zmierzą się ze sobą 31.03.2023 o godzinie 14:00 na stadionie Futbalový stadión Mudr. Ivana Chodáka, Dolný Kubín, Slovakia. Mecz jest częścią rozgrywek 2. Liga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Dolny Kubin wynosi 41%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Dolny Kubin a Spartak Myjava wynosi 25%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Spartak Myjava wynosi 34%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 58%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 42%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 55%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 45%

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Dolny Kubin zremisował z Spišská Nová Ves z wynikiem 1-1

W ostatnim meczu dnia 28.04.2024, Spartak Myjava pokonał Slovan Bratislava II z wynikiem 1-3

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 31.03.2023, Dolny Kubin pokonał Spartak Myjava na własnym boisku z wynikiem 3-1

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Dolny Kubin wygrał 1 razy, Spartak Myjava wygrał 3 razy, a zremisowali 1 razy. Dolny Kubin średnio strzela 1.4 goli na mecz, podczas gdy Spartak Myjava średnio strzela 2.4 goli na mecz.

Dolny Kubin aktualnie zajmuje 14. miejsce w lidze 2. Liga, podczas gdy Spartak Myjava zajmuje 5. miejsce.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Dolny Kubin wygrał 10 razy, przegrał 16 razy i zremisował 4 razy. Dolny Kubin średnio strzela 1.2 goli na mecz i traci 2.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Spartak Myjava wygrał 12 razy, przegrał 11 razy i zremisował 7 razy. Spartak Myjava średnio strzela 1.53 goli na mecz i traci 1.37.

W ostatnich 5 meczach, Dolny Kubin wygrał 0 razy, przegrał 3 razy i zremisował 2 razy. Dolny Kubin zdobył średnio 0.4 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Spartak Myjava wygrał 3 razy, przegrał 2 razy i zremisował 0 razy. Spartak Myjava zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Dolny Kubin i Spartak Myjava, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.