3
0.6
7
1.4

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Egnatia Rrogozhinë i Vllaznia Shkodër zmierzą się ze sobą 28.04.2024 o godzinie 13:00 na stadionie Stadiumi Hasan Zyla, Rrogozhinë, Albania. Mecz jest częścią rozgrywek Superliga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Egnatia Rrogozhinë wynosi 45%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Egnatia Rrogozhinë a Vllaznia Shkodër wynosi 28%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Vllaznia Shkodër wynosi 27%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 44%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 56%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 38%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 62%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Egnatia Rrogozhinë nie przekroczył 2.5 bramki 7 razy, podczas gdy Vllaznia Shkodër zrobił to 8 razy

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Egnatia Rrogozhinë przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki razy, podczas gdy Vllaznia Shkodër zrobił to razy

W ostatnim meczu dnia 14.05.2024, Egnatia Rrogozhinë pokonał Kukësi z wynikiem 0-1

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Vllaznia Shkodër przegrał z Skënderbeu Korçë z wynikiem 1-5

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 24.04.2024, Vllaznia Shkodër pokonał Egnatia Rrogozhinë na własnym boisku z wynikiem 1-0

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Egnatia Rrogozhinë wygrał 3 razy, Vllaznia Shkodër wygrał 2 razy, a zremisowali 0 razy. Egnatia Rrogozhinë średnio strzela 1.4 goli na mecz, podczas gdy Vllaznia Shkodër średnio strzela 0.6 goli na mecz.

Egnatia Rrogozhinë aktualnie zajmuje 1. miejsce w lidze Superliga, podczas gdy Vllaznia Shkodër zajmuje 2. miejsce.

W bieżącym sezonie Superliga, Egnatia Rrogozhinë wygrał 18 razy, przegrał 9 razy i zremisował 8 razy. Egnatia Rrogozhinë średnio strzela 1.43 goli na mecz i traci 1.06.

W bieżącym sezonie Superliga, Vllaznia Shkodër wygrał 16 razy, przegrał 9 razy i zremisował 11 razy. Vllaznia Shkodër średnio strzela 1.14 goli na mecz i traci 0.94.

W ostatnich 5 meczach, Egnatia Rrogozhinë wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Egnatia Rrogozhinë zdobył średnio 0.4 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Vllaznia Shkodër wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Vllaznia Shkodër zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Egnatia Rrogozhinë i Vllaznia Shkodër, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.