0
0.0
0
0.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Gareji

Gareji i Kolkheti Poti zmierzą się ze sobą 10.06.2023 o godzinie 13:00 na stadionie Sagarejos Tsentraluri Stadioni, Sagarejo, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Giorgi Kruashvili.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Gareji wynosi 49%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Gareji a Kolkheti Poti wynosi 25%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Kolkheti Poti wynosi 26%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 52%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 48%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 50%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 50%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Gareji obie drużyny zdobyły bramki 8 razy, podczas gdy Kolkheti Poti zrobił to 8 razy

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Gareji przegrał z Lokomotivi Tbilisi z wynikiem 4-1

W ostatnim meczu dnia 26.04.2024, Kolkheti Poti pokonał Samtredia z wynikiem 2-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 26.04.2023, Gareji i Kolkheti Poti zremisowali z wynikiem 0-0

W ostatnich 1 meczach bezpośrednich, Gareji wygrał 0 razy, Kolkheti Poti wygrał 0 razy, a zremisowali 1 razy. Gareji średnio strzela 0.0 goli na mecz, podczas gdy Kolkheti Poti średnio strzela 0.0 goli na mecz.

Gareji aktualnie zajmuje 1. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Kolkheti Poti zajmuje 3. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Gareji wygrał 23 razy, przegrał 6 razy i zremisował 7 razy. Gareji średnio strzela 2.44 goli na mecz i traci 1.06.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Kolkheti Poti wygrał 23 razy, przegrał 5 razy i zremisował 8 razy. Kolkheti Poti średnio strzela 1.94 goli na mecz i traci 0.78.

W ostatnich 5 meczach, Gareji wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Gareji zdobył średnio 2.0 goli na mecz i stracił 2.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Kolkheti Poti wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Kolkheti Poti zdobył średnio 1.2 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Gareji i Kolkheti Poti, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.