6
1.2
12
2.4

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Gareji

Spaeri

Gareji i Spaeri zmierzą się ze sobą 31.03.2023 o godzinie 11:30 na stadionie Sagarejos Tsentraluri Stadioni, Sagarejo, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Aleko Aptsiauri.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Gareji wynosi 38%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Gareji a Spaeri wynosi 26%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Spaeri wynosi 36%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 46%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 49%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 51%

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Gareji przegrał z Lokomotivi Tbilisi z wynikiem 4-1

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Spaeri pokonał Kolkheti Khobi z wynikiem 1-4

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 31.03.2023, Gareji pokonał Spaeri na własnym boisku z wynikiem 5-0

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Gareji wygrał 3 razy, Spaeri wygrał 2 razy, a zremisowali 0 razy. Gareji średnio strzela 2.4 goli na mecz, podczas gdy Spaeri średnio strzela 1.2 goli na mecz.

Gareji aktualnie zajmuje 1. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Spaeri zajmuje 2. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Gareji wygrał 23 razy, przegrał 6 razy i zremisował 7 razy. Gareji średnio strzela 2.44 goli na mecz i traci 1.06.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Spaeri wygrał 20 razy, przegrał 10 razy i zremisował 6 razy. Spaeri średnio strzela 1.89 goli na mecz i traci 1.33.

W ostatnich 5 meczach, Gareji wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Gareji zdobył średnio 2.0 goli na mecz i stracił 2.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Spaeri wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Spaeri zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Gareji i Spaeri, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.