6
1.2
7
1.4

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Gudja United i Sliema Wanderers zmierzą się ze sobą 27.04.2024 o godzinie 12:00 na stadionie Gudja Ground, Gudja, Malta. Mecz jest częścią rozgrywek Premier League.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Gudja United wynosi 3%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Gudja United a Sliema Wanderers wynosi 8%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Sliema Wanderers wynosi 89%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 32%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 68%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 68%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 32%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Gudja United przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki razy, podczas gdy Sliema Wanderers zrobił to razy

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Gudja United przegrał z Sliema Wanderers z wynikiem 0-6

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Sliema Wanderers pokonał Gudja United z wynikiem 0-6

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 07.01.2024, Sliema Wanderers pokonał Gudja United na własnym boisku z wynikiem 2-0

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Gudja United wygrał 3 razy, Sliema Wanderers wygrał 1 razy, a zremisowali 1 razy. Gudja United średnio strzela 1.4 goli na mecz, podczas gdy Sliema Wanderers średnio strzela 1.2 goli na mecz.

Gudja United aktualnie zajmuje 14. miejsce w lidze Premier League, podczas gdy Sliema Wanderers zajmuje 3. miejsce.

W bieżącym sezonie Premier League, Gudja United wygrał 0 razy, przegrał 20 razy i zremisował 6 razy. Gudja United średnio strzela 0.54 goli na mecz i traci 2.58.

W bieżącym sezonie Premier League, Sliema Wanderers wygrał 14 razy, przegrał 4 razy i zremisował 8 razy. Sliema Wanderers średnio strzela 1.31 goli na mecz i traci 0.46.

W ostatnich 5 meczach, Gudja United wygrał 0 razy, przegrał 5 razy i zremisował 0 razy. Gudja United zdobył średnio 0.4 goli na mecz i stracił 3.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Sliema Wanderers wygrał 1 razy, przegrał 1 razy i zremisował 3 razy. Sliema Wanderers zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 0.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Gudja United i Sliema Wanderers, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.