8
2.0
8
2.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Elva

Harju Jalgpallikool i Elva zmierzą się ze sobą 27.04.2024 o godzinie 09:30 na stadionie Laagri kunstmuru, Tallinn, Estonia. Mecz jest częścią rozgrywek Esiliiga A. Sędzią tego meczu jest Andrei Karhu.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Harju Jalgpallikool wynosi 52%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Harju Jalgpallikool a Elva wynosi 24%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Elva wynosi 24%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 55%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 45%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 46%

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Harju Jalgpallikool pokonał Tartu Welco z wynikiem 0-2

W ostatnim meczu dnia 12.05.2024, Elva zremisował z Flora II z wynikiem 2-2

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.10.2022, Harju Jalgpallikool pokonał Elva na własnym boisku z wynikiem 1-0

W ostatnich 4 meczach bezpośrednich, Harju Jalgpallikool wygrał 2 razy, Elva wygrał 2 razy, a zremisowali 0 razy. Harju Jalgpallikool średnio strzela 2.0 goli na mecz, podczas gdy Elva średnio strzela 2.0 goli na mecz.

Harju Jalgpallikool aktualnie zajmuje 1. miejsce w lidze Esiliiga A, podczas gdy Elva zajmuje 7. miejsce.

W bieżącym sezonie Esiliiga A, Harju Jalgpallikool wygrał 8 razy, przegrał 0 razy i zremisował 3 razy. Harju Jalgpallikool średnio strzela 3.09 goli na mecz i traci 0.91.

W bieżącym sezonie Esiliiga A, Elva wygrał 2 razy, przegrał 4 razy i zremisował 4 razy. Elva średnio strzela 1.3 goli na mecz i traci 2.1.

W ostatnich 5 meczach, Harju Jalgpallikool wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Harju Jalgpallikool zdobył średnio 3.8 goli na mecz i stracił 0.6 goli.

W ostatnich 5 meczach, Elva wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Elva zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 2.4 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Harju Jalgpallikool i Elva, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.