1
0.3
3
0.8

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Spaeri

Kolkheti Khobi i Spaeri zmierzą się ze sobą 27.04.2024 o godzinie 12:00 na stadionie Tsentraluri Stadioni, Khobi, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Bakar Bregadze.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Kolkheti Khobi wynosi 28%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Kolkheti Khobi a Spaeri wynosi 25%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Spaeri wynosi 48%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 56%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 44%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 53%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 47%

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Kolkheti Khobi pokonał Shturmi z wynikiem 2-1

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Spaeri pokonał Aragvi Dusheti z wynikiem 1-2

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 20.10.2023, Kolkheti Khobi pokonał Spaeri na własnym boisku z wynikiem 1-0

W ostatnich 4 meczach bezpośrednich, Kolkheti Khobi wygrał 2 razy, Spaeri wygrał 1 razy, a zremisowali 1 razy. Kolkheti Khobi średnio strzela 0.8 goli na mecz, podczas gdy Spaeri średnio strzela 0.3 goli na mecz.

Kolkheti Khobi aktualnie zajmuje 10. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Spaeri zajmuje 8. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Kolkheti Khobi wygrał 1 razy, przegrał 7 razy i zremisował 4 razy. Kolkheti Khobi średnio strzela 1 goli na mecz i traci 2.25.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Spaeri wygrał 2 razy, przegrał 4 razy i zremisował 6 razy. Spaeri średnio strzela 0.92 goli na mecz i traci 1.17.

W ostatnich 5 meczach, Kolkheti Khobi wygrał 1 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. Kolkheti Khobi zdobył średnio 1.2 goli na mecz i stracił 2.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Spaeri wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Spaeri zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Kolkheti Khobi i Spaeri, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.