5
1.0
9
1.8

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Komárno

Šamorín

Komárno i Šamorín zmierzą się ze sobą 20.04.2024 o godzinie 13:00 na stadionie Futbalový štadión FK Slovan Duslo Šaľa, Šaľa, Slovakia. Mecz jest częścią rozgrywek 2. Liga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Komárno wynosi 72%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Komárno a Šamorín wynosi 17%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Šamorín wynosi 12%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 53%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 47%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 64%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 36%

W ostatnim meczu dnia 10.05.2024, Komárno przegrał z Petržalka akadémia z wynikiem 1-2

W ostatnim meczu dnia 10.05.2024, Šamorín zremisował z Spartak Myjava z wynikiem 1-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.10.2023, Komárno pokonał Šamorín na wyjeździe z wynikiem 1-4

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Komárno wygrał 3 razy, Šamorín wygrał 2 razy, a zremisowali 0 razy. Komárno średnio strzela 1.8 goli na mecz, podczas gdy Šamorín średnio strzela 1.0 goli na mecz.

Komárno aktualnie zajmuje 1. miejsce w lidze 2. Liga, podczas gdy Šamorín zajmuje 11. miejsce.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Komárno wygrał 21 razy, przegrał 4 razy i zremisował 4 razy. Komárno średnio strzela 2.1 goli na mecz i traci 0.83.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Šamorín wygrał 9 razy, przegrał 12 razy i zremisował 8 razy. Šamorín średnio strzela 1.62 goli na mecz i traci 1.93.

W ostatnich 5 meczach, Komárno wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Komárno zdobył średnio 2.8 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Šamorín wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Šamorín zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 1.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Komárno i Šamorín, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.