7
1.4
6
1.2

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Komárno

Žilina II

Komárno i Žilina II zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 13:30 na stadionie Mestský štadión, Komárno, Slovakia. Mecz jest częścią rozgrywek 2. Liga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Komárno wynosi 65%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Komárno a Žilina II wynosi 21%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Žilina II wynosi 15%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 49%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 51%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 46%

W ostatnim meczu dnia 24.04.2024, Komárno zremisował z Povazska Bystrica z wynikiem 1-1

W ostatnim meczu dnia 28.04.2024, Žilina II przegrał z Povazska Bystrica z wynikiem 2-4

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Komárno pokonał Žilina II na własnym boisku z wynikiem 1-0

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Komárno wygrał 1 razy, Žilina II wygrał 1 razy, a zremisowali 3 razy. Komárno średnio strzela 1.2 goli na mecz, podczas gdy Žilina II średnio strzela 1.4 goli na mecz.

Komárno aktualnie zajmuje 3. miejsce w lidze 2. Liga, podczas gdy Žilina II zajmuje 4. miejsce.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Komárno wygrał 14 razy, przegrał 5 razy i zremisował 11 razy. Komárno średnio strzela 1.37 goli na mecz i traci 0.87.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Žilina II wygrał 14 razy, przegrał 10 razy i zremisował 6 razy. Žilina II średnio strzela 2.13 goli na mecz i traci 1.63.

W ostatnich 5 meczach, Komárno wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Komárno zdobył średnio 2.0 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Žilina II wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Žilina II zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 2.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Komárno i Žilina II, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.