3
1.5
3
1.5

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Kotwica Kołobrzeg i Radunia Stężyca zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka, Kołobrzeg, Poland. Mecz jest częścią rozgrywek 2. Liga East.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Kotwica Kołobrzeg wynosi 59%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Radunia Stężyca wynosi 22%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Radunia Stężyca wynosi 19%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 52%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 48%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 46%

W ostatnim meczu dnia 03.05.2024, Kotwica Kołobrzeg pokonał Stomil Olsztyn z wynikiem 2-0

W ostatnim meczu dnia 04.05.2024, Radunia Stężyca przegrał z Wisła Puławy z wynikiem 1-3

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Radunia Stężyca pokonał Kotwica Kołobrzeg na wyjeździe z wynikiem 1-2

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich, Kotwica Kołobrzeg wygrał 1 razy, Radunia Stężyca wygrał 1 razy, a zremisowali 0 razy. Kotwica Kołobrzeg średnio strzela 1.5 goli na mecz, podczas gdy Radunia Stężyca średnio strzela 1.5 goli na mecz.

Kotwica Kołobrzeg aktualnie zajmuje 1. miejsce w lidze 2. Liga East, podczas gdy Radunia Stężyca zajmuje 12. miejsce.

W bieżącym sezonie 2. Liga East, Kotwica Kołobrzeg wygrał 17 razy, przegrał 9 razy i zremisował 9 razy. Kotwica Kołobrzeg średnio strzela 1.31 goli na mecz i traci 0.97.

W bieżącym sezonie 2. Liga East, Radunia Stężyca wygrał 10 razy, przegrał 15 razy i zremisował 9 razy. Radunia Stężyca średnio strzela 1.38 goli na mecz i traci 1.68.

W ostatnich 5 meczach, Kotwica Kołobrzeg wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Kotwica Kołobrzeg zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Radunia Stężyca wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Radunia Stężyca zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Kotwica Kołobrzeg i Radunia Stężyca, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.