0
NaN
0
NaN

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Super Nova

Leevon / PPK i Super Nova zmierzą się ze sobą 03.05.2024 o godzinie 17:00 na stadionie , , Latvia. Mecz jest częścią rozgrywek First Liga.

Logo Betmines

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Leevon / PPK przegrał z Riga FC II z wynikiem 2-1

W ostatnim meczu dnia 03.05.2024, Super Nova pokonał Leevon / PPK z wynikiem 0-1

Leevon / PPK aktualnie zajmuje 1. miejsce w lidze First Liga, podczas gdy Super Nova zajmuje 3. miejsce.

W bieżącym sezonie First Liga, Leevon / PPK wygrał 4 razy, przegrał 2 razy i zremisował 0 razy. Leevon / PPK średnio strzela 1.67 goli na mecz i traci 1.

W bieżącym sezonie First Liga, Super Nova wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Super Nova średnio strzela 1.8 goli na mecz i traci 0.

W ostatnich 5 meczach, Leevon / PPK wygrał 3 razy, przegrał 2 razy i zremisował 0 razy. Leevon / PPK zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Super Nova wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Super Nova zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 0.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Leevon / PPK i Super Nova, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.