8
2.0
7
1.8

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Gareji

Lokomotivi Tbilisi i Gareji zmierzą się ze sobą 27.04.2024 o godzinie 15:00 na stadionie Mikheil Meskhi 2, Tbilisi, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Guram Machitidze.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Lokomotivi Tbilisi wynosi 27%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Lokomotivi Tbilisi a Gareji wynosi 23%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Gareji wynosi 50%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 61%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 39%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 61%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 39%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Lokomotivi Tbilisi obie drużyny zdobyły bramki 7 razy, podczas gdy Gareji zrobił to 9 razy

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Lokomotivi Tbilisi przegrał z Dinamo Tbilisi II z wynikiem 2-4

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Gareji zremisował z WIT Georgia z wynikiem 1-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 09.11.2023, Gareji pokonał Lokomotivi Tbilisi na własnym boisku z wynikiem 2-1

W ostatnich 4 meczach bezpośrednich, Lokomotivi Tbilisi wygrał 1 razy, Gareji wygrał 3 razy, a zremisowali 0 razy. Lokomotivi Tbilisi średnio strzela 1.8 goli na mecz, podczas gdy Gareji średnio strzela 2.0 goli na mecz.

Lokomotivi Tbilisi aktualnie zajmuje 9. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Gareji zajmuje 7. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Lokomotivi Tbilisi wygrał 2 razy, przegrał 5 razy i zremisował 5 razy. Lokomotivi Tbilisi średnio strzela 1.17 goli na mecz i traci 1.83.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Gareji wygrał 5 razy, przegrał 4 razy i zremisował 3 razy. Gareji średnio strzela 2 goli na mecz i traci 1.83.

W ostatnich 5 meczach, Lokomotivi Tbilisi wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Lokomotivi Tbilisi zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 2.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Gareji wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Gareji zdobył średnio 2.2 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Lokomotivi Tbilisi i Gareji, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.