6
1.2
12
2.4

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Mohammedan Dhaka i Brothers Union zmierzą się ze sobą 20.04.2024 o godzinie 09:45 na stadionie Mymensingh Stadium, Mymensingh, Bangladesh. Mecz jest częścią rozgrywek Premier League. Sędzią tego meczu jest Mohammed Jalal Uddin.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Mohammedan Dhaka wynosi 82%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Mohammedan Dhaka a Brothers Union wynosi 12%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Brothers Union wynosi 6%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 45%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 55%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 68%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 32%

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Mohammedan Dhaka przegrał z Bashundhara Kings z wynikiem 1-2

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Brothers Union zremisował z Fortis z wynikiem 1-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 12.01.2024, Mohammedan Dhaka pokonał Brothers Union na wyjeździe z wynikiem 1-5

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Mohammedan Dhaka wygrał 3 razy, Brothers Union wygrał 1 razy, a zremisowali 1 razy. Mohammedan Dhaka średnio strzela 2.4 goli na mecz, podczas gdy Brothers Union średnio strzela 1.2 goli na mecz.

Mohammedan Dhaka aktualnie zajmuje 2. miejsce w lidze Premier League, podczas gdy Brothers Union zajmuje 10. miejsce.

W bieżącym sezonie Premier League, Mohammedan Dhaka wygrał 7 razy, przegrał 1 razy i zremisował 7 razy. Mohammedan Dhaka średnio strzela 2.13 goli na mecz i traci 0.8.

W bieżącym sezonie Premier League, Brothers Union wygrał 1 razy, przegrał 10 razy i zremisował 4 razy. Brothers Union średnio strzela 1.2 goli na mecz i traci 3.6.

W ostatnich 5 meczach, Mohammedan Dhaka wygrał 2 razy, przegrał 1 razy i zremisował 2 razy. Mohammedan Dhaka zdobył średnio 2.6 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Brothers Union wygrał 1 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. Brothers Union zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 3.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Mohammedan Dhaka i Brothers Union, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.