11
2.2
3
0.6

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Naftan

Gomel

Naftan i Gomel zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 11:00 na stadionie Stadyen Nyoman Iskusstvennoe pole, Stadyen Nyoman Iskusstvennoe pole, Belarus. Mecz jest częścią rozgrywek Vysshaya Liga. Sędzią tego meczu jest Sergey Gorayutin.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Naftan wynosi 31%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Naftan a Gomel wynosi 26%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Gomel wynosi 43%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 46%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 50%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 50%

W ostatnim meczu dnia 26.04.2024, Naftan zremisował z Dinamo Brest z wynikiem 2-2

W ostatnim meczu dnia 28.04.2024, Gomel pokonał Minsk z wynikiem 2-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Naftan i Gomel zremisowali z wynikiem 1-1

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Naftan wygrał 0 razy, Gomel wygrał 3 razy, a zremisowali 2 razy. Naftan średnio strzela 0.6 goli na mecz, podczas gdy Gomel średnio strzela 2.2 goli na mecz.

Naftan aktualnie zajmuje 9. miejsce w lidze Vysshaya Liga, podczas gdy Gomel zajmuje 13. miejsce.

W bieżącym sezonie Vysshaya Liga, Naftan wygrał 5 razy, przegrał 17 razy i zremisował 6 razy. Naftan średnio strzela 0.96 goli na mecz i traci 2.11.

W bieżącym sezonie Vysshaya Liga, Gomel wygrał 11 razy, przegrał 9 razy i zremisował 8 razy. Gomel średnio strzela 1.61 goli na mecz i traci 1.71.

W ostatnich 5 meczach, Naftan wygrał 0 razy, przegrał 0 razy i zremisował 5 razy. Naftan zdobył średnio 1.2 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Gomel wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Gomel zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Naftan i Gomel, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.