3
0.6
5
1.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Nõmme Kalju

Trans

Nõmme Kalju i Trans zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 16:30 na stadionie Sportland Arena, Tallinn, Estonia. Mecz jest częścią rozgrywek Meistriliiga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Nõmme Kalju wynosi 56%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Nõmme Kalju a Trans wynosi 22%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Trans wynosi 22%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 56%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 44%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 57%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 43%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Nõmme Kalju przekroczył 2.5 bramki 7 razy, podczas gdy Trans zrobił to 7 razy

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Nõmme Kalju pokonał Tallinna Kalev z wynikiem 0-2

W ostatnim meczu dnia 28.04.2024, Trans zremisował z Paide z wynikiem 1-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Nõmme Kalju pokonał Trans na własnym boisku z wynikiem 2-0

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Nõmme Kalju wygrał 2 razy, Trans wygrał 1 razy, a zremisowali 2 razy. Nõmme Kalju średnio strzela 1.0 goli na mecz, podczas gdy Trans średnio strzela 0.6 goli na mecz.

Nõmme Kalju aktualnie zajmuje 5. miejsce w lidze Meistriliiga, podczas gdy Trans zajmuje 10. miejsce.

W bieżącym sezonie Meistriliiga, Nõmme Kalju wygrał 12 razy, przegrał 11 razy i zremisował 13 razy. Nõmme Kalju średnio strzela 1.39 goli na mecz i traci 1.17.

W bieżącym sezonie Meistriliiga, Trans wygrał 12 razy, przegrał 22 razy i zremisował 2 razy. Trans średnio strzela 0.89 goli na mecz i traci 1.78.

W ostatnich 5 meczach, Nõmme Kalju wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Nõmme Kalju zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 1.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Trans wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Trans zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 2.4 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Nõmme Kalju i Trans, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.