10
2.0
6
1.2

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Sioni

Norchi Dinamo i Sioni zmierzą się ze sobą 31.03.2023 o godzinie 11:30 na stadionie Stadioni Spaeri, Tbilisi, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Kote Giorgadze.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Norchi Dinamo wynosi 30%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Norchi Dinamo a Sioni wynosi 26%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Sioni wynosi 45%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 46%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 50%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 50%

W ostatnim meczu dnia 27.11.2023, Norchi Dinamo przegrał z Spaeri z wynikiem 1-5

W ostatnim meczu dnia 22.04.2024, Sioni przegrał z WIT Georgia z wynikiem 1-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 31.03.2023, Sioni pokonał Norchi Dinamo na wyjeździe z wynikiem 0-2

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Norchi Dinamo wygrał 1 razy, Sioni wygrał 3 razy, a zremisowali 1 razy. Norchi Dinamo średnio strzela 1.2 goli na mecz, podczas gdy Sioni średnio strzela 2.0 goli na mecz.

Norchi Dinamo aktualnie zajmuje 7. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Sioni zajmuje 4. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Norchi Dinamo wygrał 1 razy, przegrał 24 razy i zremisował 11 razy. Norchi Dinamo średnio strzela 0.81 goli na mecz i traci 3.06.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Sioni wygrał 17 razy, przegrał 13 razy i zremisował 5 razy. Sioni średnio strzela 1.89 goli na mecz i traci 1.29.

W ostatnich 5 meczach, Norchi Dinamo wygrał 0 razy, przegrał 4 razy i zremisował 1 razy. Norchi Dinamo zdobył średnio 1.6 goli na mecz i stracił 4.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Sioni wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Sioni zdobył średnio 2.6 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Norchi Dinamo i Sioni, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.