0
0.0
1
1.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Paide

Paide i Harju Jalgpallikool zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 14:00 na stadionie Paide linnastaadion kunstmuruväljak, Paide, Estonia. Mecz jest częścią rozgrywek Meistriliiga. Sędzią tego meczu jest Martti Pukk.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Paide wynosi 60%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Paide a Harju Jalgpallikool wynosi 21%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Harju Jalgpallikool wynosi 19%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 57%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 43%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 40%

W ostatnim meczu dnia 04.05.2024, Paide pokonał Tallinna Kalev z wynikiem 2-0

W ostatnim meczu dnia 05.05.2024, Harju Jalgpallikool pokonał Paide U21 z wynikiem 2-8

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Paide pokonał Harju Jalgpallikool na własnym boisku z wynikiem 1-0

W ostatnich 1 meczach bezpośrednich, Paide wygrał 1 razy, Harju Jalgpallikool wygrał 0 razy, a zremisowali 0 razy. Paide średnio strzela 1.0 goli na mecz, podczas gdy Harju Jalgpallikool średnio strzela 0.0 goli na mecz.

Paide aktualnie zajmuje 6. miejsce w lidze Meistriliiga, podczas gdy Harju Jalgpallikool zajmuje 9. miejsce.

W bieżącym sezonie Meistriliiga, Paide wygrał 13 razy, przegrał 9 razy i zremisował 14 razy. Paide średnio strzela 1.39 goli na mecz i traci 0.94.

W bieżącym sezonie Meistriliiga, Harju Jalgpallikool wygrał 4 razy, przegrał 23 razy i zremisował 8 razy. Harju Jalgpallikool średnio strzela 0.74 goli na mecz i traci 1.74.

W ostatnich 5 meczach, Paide wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Paide zdobył średnio 1.2 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Harju Jalgpallikool wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Harju Jalgpallikool zdobył średnio 3.8 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Paide i Harju Jalgpallikool, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.