4
0.8
8
1.6

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Persikabo 1973 i Barito Putera zmierzą się ze sobą 31.03.2023 o godzinie 13:30 na stadionie Stadion Patriot, Bekasi, Indonesia. Mecz jest częścią rozgrywek Liga 1. Sędzią tego meczu jest Abdullah Abdullah.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Persikabo 1973 wynosi 39%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Persikabo 1973 a Barito Putera wynosi 26%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Barito Putera wynosi 35%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 53%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 47%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 49%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 51%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Persikabo 1973 przekroczył 2.5 bramki 9 razy, podczas gdy Barito Putera zrobił to 7 razy

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Persikabo 1973 obie drużyny zdobyły bramki 8 razy, podczas gdy Barito Putera zrobił to 9 razy

W ostatnim meczu dnia 26.04.2024, Persikabo 1973 przegrał z PSIS Semarang z wynikiem 3-0

W ostatnim meczu dnia 25.04.2024, Barito Putera przegrał z Bhayangkara z wynikiem 1-5

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 31.03.2023, Persikabo 1973 pokonał Barito Putera na własnym boisku z wynikiem 3-1

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Persikabo 1973 wygrał 2 razy, Barito Putera wygrał 1 razy, a zremisowali 2 razy. Persikabo 1973 średnio strzela 1.6 goli na mecz, podczas gdy Barito Putera średnio strzela 0.8 goli na mecz.

Persikabo 1973 aktualnie zajmuje 13. miejsce w lidze Liga 1, podczas gdy Barito Putera zajmuje 15. miejsce.

W bieżącym sezonie Liga 1, Persikabo 1973 wygrał 11 razy, przegrał 15 razy i zremisował 8 razy. Persikabo 1973 średnio strzela 1.26 goli na mecz i traci 1.41.

W bieżącym sezonie Liga 1, Barito Putera wygrał 10 razy, przegrał 16 razy i zremisował 8 razy. Barito Putera średnio strzela 1.29 goli na mecz i traci 1.62.

W ostatnich 5 meczach, Persikabo 1973 wygrał 1 razy, przegrał 4 razy i zremisował 0 razy. Persikabo 1973 zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 3.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Barito Putera wygrał 1 razy, przegrał 1 razy i zremisował 3 razy. Barito Putera zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 1.8 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Persikabo 1973 i Barito Putera, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.