12
2.4
10
2.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Pohronie

Šamorín

Pohronie i Šamorín zmierzą się ze sobą 27.04.2024 o godzinie 16:00 na stadionie Futbalový štadión Žiar nad Hronom, Žiar nad Hronom, Slovakia. Mecz jest częścią rozgrywek 2. Liga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Pohronie wynosi 57%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Pohronie a Šamorín wynosi 22%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Šamorín wynosi 21%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 57%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 43%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 59%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 41%

W ostatnim meczu dnia 10.05.2024, Pohronie przegrał z Púchov z wynikiem 0-3

W ostatnim meczu dnia 10.05.2024, Šamorín zremisował z Spartak Myjava z wynikiem 1-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 15.11.2023, Šamorín pokonał Pohronie na własnym boisku z wynikiem 5-3

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Pohronie wygrał 2 razy, Šamorín wygrał 2 razy, a zremisowali 1 razy. Pohronie średnio strzela 2.0 goli na mecz, podczas gdy Šamorín średnio strzela 2.4 goli na mecz.

Pohronie aktualnie zajmuje 11. miejsce w lidze 2. Liga, podczas gdy Šamorín zajmuje 13. miejsce.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Pohronie wygrał 11 razy, przegrał 13 razy i zremisował 6 razy. Pohronie średnio strzela 1.47 goli na mecz i traci 1.67.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Šamorín wygrał 10 razy, przegrał 12 razy i zremisował 8 razy. Šamorín średnio strzela 1.63 goli na mecz i traci 1.87.

W ostatnich 5 meczach, Pohronie wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Pohronie zdobył średnio 1.2 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Šamorín wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Šamorín zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 1.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Pohronie i Šamorín, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.