5
1.0
10
2.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Pohronie

Pohronie i Slovan Bratislava II zmierzą się ze sobą 19.04.2024 o godzinie 16:00 na stadionie Futbalový štadión Žiar nad Hronom, Žiar nad Hronom, Slovakia. Mecz jest częścią rozgrywek 2. Liga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Pohronie wynosi 65%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Pohronie a Slovan Bratislava II wynosi 19%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Slovan Bratislava II wynosi 16%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 57%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 43%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 63%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 37%

W ostatnim meczu dnia 10.05.2024, Pohronie przegrał z Púchov z wynikiem 0-3

W ostatnim meczu dnia 10.05.2024, Slovan Bratislava II pokonał Povazska Bystrica z wynikiem 2-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.10.2023, Pohronie pokonał Slovan Bratislava II na wyjeździe z wynikiem 0-3

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Pohronie wygrał 3 razy, Slovan Bratislava II wygrał 0 razy, a zremisowali 2 razy. Pohronie średnio strzela 2.0 goli na mecz, podczas gdy Slovan Bratislava II średnio strzela 1.0 goli na mecz.

Pohronie aktualnie zajmuje 12. miejsce w lidze 2. Liga, podczas gdy Slovan Bratislava II zajmuje 11. miejsce.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Pohronie wygrał 10 razy, przegrał 13 razy i zremisował 6 razy. Pohronie średnio strzela 1.41 goli na mecz i traci 1.72.

W bieżącym sezonie 2. Liga, Slovan Bratislava II wygrał 10 razy, przegrał 14 razy i zremisował 5 razy. Slovan Bratislava II średnio strzela 1.52 goli na mecz i traci 1.83.

W ostatnich 5 meczach, Pohronie wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Pohronie zdobył średnio 1.2 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Slovan Bratislava II wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Slovan Bratislava II zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Pohronie i Slovan Bratislava II, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.