2
2.0
1
1.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Rustavi

Rustavi i Dinamo Tbilisi II zmierzą się ze sobą 01.05.2024 o godzinie 13:00 na stadionie Poladi Stadium, Rustavi, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Giorgi Vardidze.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Rustavi wynosi 53%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Rustavi a Dinamo Tbilisi II wynosi 22%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Dinamo Tbilisi II wynosi 25%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 40%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 40%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Rustavi obie drużyny zdobyły bramki 7 razy, podczas gdy Dinamo Tbilisi II zrobił to 8 razy

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Rustavi pokonał Sioni z wynikiem 3-1

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Dinamo Tbilisi II pokonał Lokomotivi Tbilisi z wynikiem 2-4

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 05.03.2024, Dinamo Tbilisi II pokonał Rustavi na własnym boisku z wynikiem 2-1

W ostatnich 1 meczach bezpośrednich, Rustavi wygrał 0 razy, Dinamo Tbilisi II wygrał 1 razy, a zremisowali 0 razy. Rustavi średnio strzela 1.0 goli na mecz, podczas gdy Dinamo Tbilisi II średnio strzela 2.0 goli na mecz.

Rustavi aktualnie zajmuje 3. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Dinamo Tbilisi II zajmuje 1. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Rustavi wygrał 7 razy, przegrał 3 razy i zremisował 2 razy. Rustavi średnio strzela 2 goli na mecz i traci 1.08.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Dinamo Tbilisi II wygrał 7 razy, przegrał 3 razy i zremisował 2 razy. Dinamo Tbilisi II średnio strzela 1.83 goli na mecz i traci 1.42.

W ostatnich 5 meczach, Rustavi wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Rustavi zdobył średnio 2.6 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Dinamo Tbilisi II wygrał 3 razy, przegrał 2 razy i zremisował 0 razy. Dinamo Tbilisi II zdobył średnio 2.6 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Rustavi i Dinamo Tbilisi II, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.