6
1.2
3
0.6

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Rustavi

WIT Georgia

Rustavi i WIT Georgia zmierzą się ze sobą 27.04.2024 o godzinie 12:00 na stadionie Erovnuli Nakrebis Teknikuri Tsentri, Rustavi, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Akaki Parjikia.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Rustavi wynosi 51%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Rustavi a WIT Georgia wynosi 23%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla WIT Georgia wynosi 26%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 40%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 59%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 41%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Rustavi obie drużyny zdobyły bramki 7 razy, podczas gdy WIT Georgia zrobił to 7 razy

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Rustavi pokonał Sioni z wynikiem 3-1

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, WIT Georgia zremisował z Gareji z wynikiem 1-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 13.11.2022, Rustavi pokonał WIT Georgia na własnym boisku z wynikiem 2-1

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Rustavi wygrał 1 razy, WIT Georgia wygrał 2 razy, a zremisowali 2 razy. Rustavi średnio strzela 0.6 goli na mecz, podczas gdy WIT Georgia średnio strzela 1.2 goli na mecz.

Rustavi aktualnie zajmuje 4. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy WIT Georgia zajmuje 5. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Rustavi wygrał 7 razy, przegrał 3 razy i zremisował 2 razy. Rustavi średnio strzela 2 goli na mecz i traci 1.08.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, WIT Georgia wygrał 5 razy, przegrał 4 razy i zremisował 3 razy. WIT Georgia średnio strzela 1.42 goli na mecz i traci 1.33.

W ostatnich 5 meczach, Rustavi wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Rustavi zdobył średnio 2.6 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, WIT Georgia wygrał 2 razy, przegrał 1 razy i zremisował 2 razy. WIT Georgia zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Rustavi i WIT Georgia, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.