10
2.0
7
1.4

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Saburtalo

Saburtalo i Torpedo Kutaisi zmierzą się ze sobą 27.04.2024 o godzinie 15:00 na stadionie David Petriashvili Arena, Tbilisi, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Crystalbet Erovnuli Liga. Sędzią tego meczu jest Giorgi Kruashvili.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Saburtalo wynosi 37%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Saburtalo a Torpedo Kutaisi wynosi 26%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Torpedo Kutaisi wynosi 37%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 46%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 50%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 50%

W ostatnim meczu dnia 02.05.2024, Saburtalo pokonał Samtredia z wynikiem 0-3

W ostatnim meczu dnia 02.05.2024, Torpedo Kutaisi zremisował z Dinamo Tbilisi z wynikiem 0-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 06.03.2024, Saburtalo pokonał Torpedo Kutaisi na wyjeździe z wynikiem 2-3

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Saburtalo wygrał 2 razy, Torpedo Kutaisi wygrał 2 razy, a zremisowali 1 razy. Saburtalo średnio strzela 1.4 goli na mecz, podczas gdy Torpedo Kutaisi średnio strzela 2.0 goli na mecz.

Saburtalo aktualnie zajmuje 1. miejsce w lidze Crystalbet Erovnuli Liga, podczas gdy Torpedo Kutaisi zajmuje 4. miejsce.

W bieżącym sezonie Crystalbet Erovnuli Liga, Saburtalo wygrał 9 razy, przegrał 1 razy i zremisował 2 razy. Saburtalo średnio strzela 2.33 goli na mecz i traci 1.17.

W bieżącym sezonie Crystalbet Erovnuli Liga, Torpedo Kutaisi wygrał 5 razy, przegrał 3 razy i zremisował 4 razy. Torpedo Kutaisi średnio strzela 1.58 goli na mecz i traci 1.17.

W ostatnich 5 meczach, Saburtalo wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Saburtalo zdobył średnio 3.0 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Torpedo Kutaisi wygrał 1 razy, przegrał 0 razy i zremisował 4 razy. Torpedo Kutaisi zdobył średnio 1.2 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Saburtalo i Torpedo Kutaisi, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.