2
0.7
0
0.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Santos

Santos i Comerciantes zmierzą się ze sobą 07.05.2024 o godzinie 18:00 na stadionie Estadio Municipal de Nasca, Nasca, Peru. Mecz jest częścią rozgrywek Segunda Division.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Santos wynosi 70%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Santos a Comerciantes wynosi 20%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Comerciantes wynosi 10%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 36%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 64%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 45%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 55%

W ostatnim meczu dnia 07.05.2024, Santos przegrał z Comerciantes z wynikiem 0-1

W ostatnim meczu dnia 12.05.2024, Comerciantes pokonał Universidad San Martín z wynikiem 1-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 02.10.2023, Comerciantes pokonał Santos na własnym boisku z wynikiem 1-0

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich, Santos wygrał 0 razy, Comerciantes wygrał 2 razy, a zremisowali 1 razy. Santos średnio strzela 0.0 goli na mecz, podczas gdy Comerciantes średnio strzela 0.7 goli na mecz.

Santos aktualnie zajmuje 3. miejsce w lidze Segunda Division, podczas gdy Comerciantes zajmuje 8. miejsce.

W bieżącym sezonie Segunda Division, Santos wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Santos średnio strzela 0.8 goli na mecz i traci 0.6.

W bieżącym sezonie Segunda Division, Comerciantes wygrał 2 razy, przegrał 0 razy i zremisował 3 razy. Comerciantes średnio strzela 1 goli na mecz i traci 0.6.

W ostatnich 5 meczach, Santos wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Santos zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Comerciantes wygrał 2 razy, przegrał 0 razy i zremisował 3 razy. Comerciantes zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 0.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Santos i Comerciantes, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.