9
2.3
10
2.5

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Sioni

Sioni i Dinamo Tbilisi II zmierzą się ze sobą 27.04.2024 o godzinie 12:30 na stadionie Stadioni Tamaz Stepania, Bolnisi, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Irakli Shengelia.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Sioni wynosi 60%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Sioni a Dinamo Tbilisi II wynosi 21%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Dinamo Tbilisi II wynosi 20%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 59%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 41%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 63%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 37%

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Sioni przegrał z Rustavi z wynikiem 3-1

W ostatnim meczu dnia 15.05.2024, Dinamo Tbilisi II pokonał Lokomotivi Tbilisi z wynikiem 2-4

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 23.11.2023, Sioni pokonał Dinamo Tbilisi II na wyjeździe z wynikiem 1-2

W ostatnich 4 meczach bezpośrednich, Sioni wygrał 2 razy, Dinamo Tbilisi II wygrał 2 razy, a zremisowali 0 razy. Sioni średnio strzela 2.5 goli na mecz, podczas gdy Dinamo Tbilisi II średnio strzela 2.3 goli na mecz.

Sioni aktualnie zajmuje 3. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Dinamo Tbilisi II zajmuje 1. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Sioni wygrał 6 razy, przegrał 4 razy i zremisował 2 razy. Sioni średnio strzela 1.67 goli na mecz i traci 1.08.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Dinamo Tbilisi II wygrał 7 razy, przegrał 3 razy i zremisował 2 razy. Dinamo Tbilisi II średnio strzela 1.83 goli na mecz i traci 1.42.

W ostatnich 5 meczach, Sioni wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Sioni zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Dinamo Tbilisi II wygrał 3 razy, przegrał 2 razy i zremisował 0 razy. Dinamo Tbilisi II zdobył średnio 2.6 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Sioni i Dinamo Tbilisi II, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.