8
2.0
13
3.3

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Şirineaşa

Şirineaşa i Unirea Constanța zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 08:00 na stadionie Stadionul Municipal Tudor Vladimirescu, Târgu Jiu, Romania. Mecz jest częścią rozgrywek Liga 2. Sędzią tego meczu jest Claudiu Gaitin.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Şirineaşa wynosi 77%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Şirineaşa a Unirea Constanța wynosi 15%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Unirea Constanța wynosi 8%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 46%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 54%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 62%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 38%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Şirineaşa przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki razy, podczas gdy Unirea Constanța zrobił to razy

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Şirineaşa przegrał z Tunari z wynikiem 1-2

W ostatnim meczu dnia 29.04.2023, Unirea Constanța pokonał Ripensia Timişoara z wynikiem 2-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Şirineaşa pokonał Unirea Constanța na własnym boisku z wynikiem 7-2

W ostatnich 4 meczach bezpośrednich, Şirineaşa wygrał 2 razy, Unirea Constanța wygrał 1 razy, a zremisowali 1 razy. Şirineaşa średnio strzela 3.3 goli na mecz, podczas gdy Unirea Constanța średnio strzela 2.0 goli na mecz.

Şirineaşa aktualnie zajmuje 4. miejsce w lidze Liga 2, podczas gdy Unirea Constanța zajmuje 7. miejsce.

W bieżącym sezonie Liga 2, Şirineaşa wygrał 10 razy, przegrał 13 razy i zremisował 2 razy. Şirineaşa średnio strzela 1.28 goli na mecz i traci 1.56.

W bieżącym sezonie Liga 2, Unirea Constanța wygrał 6 razy, przegrał 19 razy i zremisował 0 razy. Unirea Constanța średnio strzela 0.8 goli na mecz i traci 3.04.

W ostatnich 5 meczach, Şirineaşa wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Şirineaşa zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 1.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Unirea Constanța wygrał 1 razy, przegrał 4 razy i zremisował 0 razy. Unirea Constanța zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 5.4 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Şirineaşa i Unirea Constanța, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.