13
2.6
4
0.8

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Teuta Durrës i Partizani Tirana zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 16:00 na stadionie Stadiumi Niko Dovana, Durrës, Albania. Mecz jest częścią rozgrywek Superliga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Teuta Durrës wynosi 32%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Teuta Durrës a Partizani Tirana wynosi 29%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Partizani Tirana wynosi 39%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 45%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 55%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 38%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 62%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Teuta Durrës przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki razy, podczas gdy Partizani Tirana zrobił to razy

W ostatnim meczu dnia 04.05.2024, Teuta Durrës pokonał Egnatia Rrogozhinë z wynikiem 1-0

W ostatnim meczu dnia 04.05.2024, Partizani Tirana pokonał Skënderbeu Korçë z wynikiem 1-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Partizani Tirana pokonał Teuta Durrës na wyjeździe z wynikiem 0-2

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Teuta Durrës wygrał 1 razy, Partizani Tirana wygrał 4 razy, a zremisowali 0 razy. Teuta Durrës średnio strzela 0.8 goli na mecz, podczas gdy Partizani Tirana średnio strzela 2.6 goli na mecz.

Teuta Durrës aktualnie zajmuje 7. miejsce w lidze Superliga, podczas gdy Partizani Tirana zajmuje 2. miejsce.

W bieżącym sezonie Superliga, Teuta Durrës wygrał 12 razy, przegrał 12 razy i zremisował 12 razy. Teuta Durrës średnio strzela 0.92 goli na mecz i traci 1.11.

W bieżącym sezonie Superliga, Partizani Tirana wygrał 20 razy, przegrał 9 razy i zremisował 7 razy. Partizani Tirana średnio strzela 1.56 goli na mecz i traci 1.03.

W ostatnich 5 meczach, Teuta Durrës wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Teuta Durrës zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 0.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Partizani Tirana wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Partizani Tirana zdobył średnio 1.2 goli na mecz i stracił 0.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Teuta Durrës i Partizani Tirana, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.