2
0.7
5
1.7

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Tirana

Tirana i Erzeni Shijak zmierzą się ze sobą 02.04.2023 o godzinie 16:00 na stadionie Elbasan Arena, Elbasan, Albania. Mecz jest częścią rozgrywek Superliga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Tirana wynosi 58%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Tirana a Erzeni Shijak wynosi 24%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Erzeni Shijak wynosi 18%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 46%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 54%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 46%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 54%

W ostatnim meczu dnia 28.04.2024, Tirana przegrał z Partizani Tirana z wynikiem 1-2

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Erzeni Shijak przegrał z Skënderbeu Korçë z wynikiem 1-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 02.04.2023, Tirana pokonał Erzeni Shijak na własnym boisku z wynikiem 3-1

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich, Tirana wygrał 2 razy, Erzeni Shijak wygrał 1 razy, a zremisowali 0 razy. Tirana średnio strzela 1.7 goli na mecz, podczas gdy Erzeni Shijak średnio strzela 0.7 goli na mecz.

Tirana aktualnie zajmuje 2. miejsce w lidze Superliga, podczas gdy Erzeni Shijak zajmuje 5. miejsce.

W bieżącym sezonie Superliga, Tirana wygrał 20 razy, przegrał 9 razy i zremisował 7 razy. Tirana średnio strzela 1.56 goli na mecz i traci 0.92.

W bieżącym sezonie Superliga, Erzeni Shijak wygrał 8 razy, przegrał 12 razy i zremisował 16 razy. Erzeni Shijak średnio strzela 1 goli na mecz i traci 1.33.

W ostatnich 5 meczach, Tirana wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Tirana zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 0.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Erzeni Shijak wygrał 1 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. Erzeni Shijak zdobył średnio 0.4 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Tirana i Erzeni Shijak, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.