5
1.0
3
0.6

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Tirana

Tirana i Vllaznia Shkodër zmierzą się ze sobą 08.05.2024 o godzinie 14:00 na stadionie Qendra stërvitore Skënder Halili, Tirana, Albania. Mecz jest częścią rozgrywek Superliga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Tirana wynosi 38%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Tirana a Vllaznia Shkodër wynosi 28%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Vllaznia Shkodër wynosi 34%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 48%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 52%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 42%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 58%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Tirana nie przekroczył 2.5 bramki 7 razy, podczas gdy Vllaznia Shkodër zrobił to 8 razy

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Tirana przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki razy, podczas gdy Vllaznia Shkodër zrobił to razy

W ostatnim meczu dnia 08.05.2024, Tirana zremisował z Vllaznia Shkodër z wynikiem 0-0

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Vllaznia Shkodër przegrał z Skënderbeu Korçë z wynikiem 1-5

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 02.03.2024, Vllaznia Shkodër pokonał Tirana na własnym boisku z wynikiem 3-1

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Tirana wygrał 2 razy, Vllaznia Shkodër wygrał 3 razy, a zremisowali 0 razy. Tirana średnio strzela 0.6 goli na mecz, podczas gdy Vllaznia Shkodër średnio strzela 1.0 goli na mecz.

Tirana aktualnie zajmuje 6. miejsce w lidze Superliga, podczas gdy Vllaznia Shkodër zajmuje 3. miejsce.

W bieżącym sezonie Superliga, Tirana wygrał 13 razy, przegrał 12 razy i zremisował 11 razy. Tirana średnio strzela 1.56 goli na mecz i traci 1.36.

W bieżącym sezonie Superliga, Vllaznia Shkodër wygrał 16 razy, przegrał 9 razy i zremisował 11 razy. Vllaznia Shkodër średnio strzela 1.14 goli na mecz i traci 0.94.

W ostatnich 5 meczach, Tirana wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Tirana zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 0.6 goli.

W ostatnich 5 meczach, Vllaznia Shkodër wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Vllaznia Shkodër zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Tirana i Vllaznia Shkodër, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.