0
NaN
0
NaN

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Bumprom

Torpedo BelAZ II i Bumprom zmierzą się ze sobą 28.04.2024 o godzinie 11:00 na stadionie Stadyen Nyoman Iskusstvennoe pole, Stadyen Nyoman Iskusstvennoe pole, Belarus. Mecz jest częścią rozgrywek Pershaya Liga. Sędzią tego meczu jest Igor Shumilov.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Torpedo BelAZ II wynosi 26%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Torpedo BelAZ II a Bumprom wynosi 23%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Bumprom wynosi 51%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 40%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 59%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 41%

W ostatnim meczu dnia 10.05.2024, Torpedo BelAZ II pokonał Ynergetyk-BDU z wynikiem 0-2

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Bumprom zremisował z Niva z wynikiem 3-3

Torpedo BelAZ II aktualnie zajmuje 8. miejsce w lidze Pershaya Liga, podczas gdy Bumprom zajmuje 13. miejsce.

W bieżącym sezonie Pershaya Liga, Torpedo BelAZ II wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. Torpedo BelAZ II średnio strzela 1.83 goli na mecz i traci 2.33.

W bieżącym sezonie Pershaya Liga, Bumprom wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. Bumprom średnio strzela 2.5 goli na mecz i traci 1.67.

W ostatnich 5 meczach, Torpedo BelAZ II wygrał 2 razy, przegrał 3 razy i zremisował 0 razy. Torpedo BelAZ II zdobył średnio 2.0 goli na mecz i stracił 2.6 goli.

W ostatnich 5 meczach, Bumprom wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Bumprom zdobył średnio 2.8 goli na mecz i stracił 1.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Torpedo BelAZ II i Bumprom, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.