3
0.6
5
1.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Telavi

Torpedo Kutaisi i Telavi zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 11:30 na stadionie Stadioni Erosi Manjgaladze, Samtredia, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Crystalbet Erovnuli Liga. Sędzią tego meczu jest Arsen Nonikashvili.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Torpedo Kutaisi wynosi 52%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Torpedo Kutaisi a Telavi wynosi 27%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Telavi wynosi 21%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 41%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 59%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 37%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 63%

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, Torpedo Kutaisi zremisował z Saburtalo z wynikiem 3-3

W ostatnim meczu dnia 26.04.2024, Telavi zremisował z Dinamo Tbilisi z wynikiem 0-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Torpedo Kutaisi pokonał Telavi na własnym boisku z wynikiem 2-1

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Torpedo Kutaisi wygrał 2 razy, Telavi wygrał 0 razy, a zremisowali 3 razy. Torpedo Kutaisi średnio strzela 1.0 goli na mecz, podczas gdy Telavi średnio strzela 0.6 goli na mecz.

Torpedo Kutaisi aktualnie zajmuje 3. miejsce w lidze Crystalbet Erovnuli Liga, podczas gdy Telavi zajmuje 7. miejsce.

W bieżącym sezonie Crystalbet Erovnuli Liga, Torpedo Kutaisi wygrał 16 razy, przegrał 8 razy i zremisował 12 razy. Torpedo Kutaisi średnio strzela 1.53 goli na mecz i traci 1.03.

W bieżącym sezonie Crystalbet Erovnuli Liga, Telavi wygrał 10 razy, przegrał 19 razy i zremisował 7 razy. Telavi średnio strzela 0.94 goli na mecz i traci 1.72.

W ostatnich 5 meczach, Torpedo Kutaisi wygrał 2 razy, przegrał 0 razy i zremisował 3 razy. Torpedo Kutaisi zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Telavi wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Telavi zdobył średnio 0.6 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Torpedo Kutaisi i Telavi, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.