0
NaN
0
NaN

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

UCV Moquegua i Universidad San Martín zmierzą się ze sobą 28.04.2024 o godzinie 15:45 na stadionie Estadio 25 de Noviembre, Moquegua, Peru. Mecz jest częścią rozgrywek Segunda Division.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla UCV Moquegua wynosi 37%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy UCV Moquegua a Universidad San Martín wynosi 26%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Universidad San Martín wynosi 37%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 53%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 47%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 48%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 52%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, UCV Moquegua nie przekroczył 2.5 bramki 8.4 razy, podczas gdy Universidad San Martín zrobił to 8 razy

W ostatnim meczu dnia 14.05.2024, UCV Moquegua przegrał z Ayacucho z wynikiem 0-1

W ostatnim meczu dnia 12.05.2024, Universidad San Martín przegrał z Comerciantes z wynikiem 1-0

UCV Moquegua aktualnie zajmuje 3. miejsce w lidze Segunda Division, podczas gdy Universidad San Martín zajmuje 4. miejsce.

W bieżącym sezonie Segunda Division, UCV Moquegua wygrał 1 razy, przegrał 3 razy i zremisował 2 razy. UCV Moquegua średnio strzela 0.83 goli na mecz i traci 1.17.

W bieżącym sezonie Segunda Division, Universidad San Martín wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 4 razy. Universidad San Martín średnio strzela 0.71 goli na mecz i traci 0.86.

W ostatnich 5 meczach, UCV Moquegua wygrał 1 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. UCV Moquegua zdobył średnio 0.6 goli na mecz i stracił 1.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Universidad San Martín wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Universidad San Martín zdobył średnio 0.6 goli na mecz i stracił 0.8 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi UCV Moquegua i Universidad San Martín, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.