3
0.8
18
4.5

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Valmiera II

Valmiera II i Progress / AFA Olaine zmierzą się ze sobą 04.05.2024 o godzinie 10:00 na stadionie Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera, Latvia. Mecz jest częścią rozgrywek First Liga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Valmiera II wynosi 55%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Valmiera II a Progress / AFA Olaine wynosi 20%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Progress / AFA Olaine wynosi 25%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 67%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 33%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 70%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 30%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Valmiera II obie drużyny zdobyły bramki 7 razy, podczas gdy Progress / AFA Olaine zrobił to 9 razy

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Valmiera II pokonał Smiltene z wynikiem 2-4

W ostatnim meczu dnia 12.05.2024, Progress / AFA Olaine pokonał Rēzekne / BJSS z wynikiem 1-2

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 28.10.2023, Valmiera II i Progress / AFA Olaine zremisowali z wynikiem 1-1

W ostatnich 4 meczach bezpośrednich, Valmiera II wygrał 3 razy, Progress / AFA Olaine wygrał 0 razy, a zremisowali 1 razy. Valmiera II średnio strzela 4.5 goli na mecz, podczas gdy Progress / AFA Olaine średnio strzela 0.8 goli na mecz.

Valmiera II aktualnie zajmuje 5. miejsce w lidze First Liga, podczas gdy Progress / AFA Olaine zajmuje 13. miejsce.

W bieżącym sezonie First Liga, Valmiera II wygrał 4 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Valmiera II średnio strzela 2.33 goli na mecz i traci 1.17.

W bieżącym sezonie First Liga, Progress / AFA Olaine wygrał 1 razy, przegrał 4 razy i zremisował 1 razy. Progress / AFA Olaine średnio strzela 1.33 goli na mecz i traci 2.17.

W ostatnich 5 meczach, Valmiera II wygrał 4 razy, przegrał 1 razy i zremisował 0 razy. Valmiera II zdobył średnio 2.6 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Progress / AFA Olaine wygrał 1 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. Progress / AFA Olaine zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 2.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Valmiera II i Progress / AFA Olaine, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.