9
1.8
12
2.4

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Volna

Belshina

Volna i Belshina zmierzą się ze sobą 11.05.2024 o godzinie 12:00 na stadionie Stadyen Valna, Pinsk, Belarus. Mecz jest częścią rozgrywek Pershaya Liga.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Volna wynosi 45%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Volna a Belshina wynosi 23%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Belshina wynosi 32%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 62%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 38%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 40%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Volna przekroczył 2.5 bramki 7 razy, podczas gdy Belshina zrobił to 8 razy

W ostatnim meczu dnia 19.05.2024, Volna zremisował z Torpedo BelAZ II z wynikiem 1-1

W ostatnim meczu dnia 18.05.2024, Belshina przegrał z Niva z wynikiem 1-3

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 19.09.2021, Volna pokonał Belshina na wyjeździe z wynikiem 1-2

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Volna wygrał 3 razy, Belshina wygrał 2 razy, a zremisowali 0 razy. Volna średnio strzela 2.4 goli na mecz, podczas gdy Belshina średnio strzela 1.8 goli na mecz.

Volna aktualnie zajmuje 3. miejsce w lidze Pershaya Liga, podczas gdy Belshina zajmuje 8. miejsce.

W bieżącym sezonie Pershaya Liga, Volna wygrał 4 razy, przegrał 2 razy i zremisował 0 razy. Volna średnio strzela 1.83 goli na mecz i traci 1.33.

W bieżącym sezonie Pershaya Liga, Belshina wygrał 5 razy, przegrał 2 razy i zremisował 0 razy. Belshina średnio strzela 2 goli na mecz i traci 1.14.

W ostatnich 5 meczach, Volna wygrał 3 razy, przegrał 1 razy i zremisował 1 razy. Volna zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 1.6 goli.

W ostatnich 5 meczach, Belshina wygrał 3 razy, przegrał 2 razy i zremisował 0 razy. Belshina zdobył średnio 2.2 goli na mecz i stracił 1.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Volna i Belshina, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.