2
1.0
4
2.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Voska Sport

Voska Sport i Bregalnica Stip zmierzą się ze sobą 28.04.2024 o godzinie 14:00 na stadionie Stadion Biljanini Izvori, Stadion Biljanini Izvori, Macedonia FYR. Mecz jest częścią rozgrywek First League.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Voska Sport wynosi 46%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Voska Sport a Bregalnica Stip wynosi 26%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Bregalnica Stip wynosi 27%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 51%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 49%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 47%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 53%

W ostatnim meczu dnia 12.05.2024, Voska Sport zremisował z Tikves z wynikiem 0-0

W ostatnim meczu dnia 12.05.2024, Bregalnica Stip przegrał z Makedonija z wynikiem 2-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 03.12.2023, Voska Sport i Bregalnica Stip zremisowali z wynikiem 2-2

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich, Voska Sport wygrał 1 razy, Bregalnica Stip wygrał 0 razy, a zremisowali 1 razy. Voska Sport średnio strzela 2.0 goli na mecz, podczas gdy Bregalnica Stip średnio strzela 1.0 goli na mecz.

Voska Sport aktualnie zajmuje 9. miejsce w lidze First League, podczas gdy Bregalnica Stip zajmuje 11. miejsce.

W bieżącym sezonie First League, Voska Sport wygrał 10 razy, przegrał 11 razy i zremisował 12 razy. Voska Sport średnio strzela 1.12 goli na mecz i traci 1.24.

W bieżącym sezonie First League, Bregalnica Stip wygrał 6 razy, przegrał 17 razy i zremisował 10 razy. Bregalnica Stip średnio strzela 0.82 goli na mecz i traci 1.52.

W ostatnich 5 meczach, Voska Sport wygrał 4 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Voska Sport zdobył średnio 1.8 goli na mecz i stracił 0.2 goli.

W ostatnich 5 meczach, Bregalnica Stip wygrał 0 razy, przegrał 4 razy i zremisował 1 razy. Bregalnica Stip zdobył średnio 0.4 goli na mecz i stracił 2.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Voska Sport i Bregalnica Stip, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.