1
0.3
11
3.7

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Warriors

Warriors i Sham Shui Po zmierzą się ze sobą 11.05.2024 o godzinie 07:00 na stadionie Aberdeen Sports Ground, Hong Kong, Hong Kong. Mecz jest częścią rozgrywek FA Cup. Sędzią tego meczu jest Wai Lun Wong.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Warriors wynosi 86%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Warriors a Sham Shui Po wynosi 9%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Sham Shui Po wynosi 5%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 51%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 49%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 78%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 22%

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Warriors przegrał z Sham Shui Po z wynikiem 1-2

W ostatnim meczu dnia 11.05.2024, Sham Shui Po pokonał Warriors z wynikiem 1-2

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 26.11.2023, Warriors pokonał Sham Shui Po na własnym boisku z wynikiem 3-1

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich, Warriors wygrał 3 razy, Sham Shui Po wygrał 0 razy, a zremisowali 0 razy. Warriors średnio strzela 3.7 goli na mecz, podczas gdy Sham Shui Po średnio strzela 0.3 goli na mecz.

Warriors aktualnie zajmuje 2. miejsce w lidze FA Cup, podczas gdy Sham Shui Po zajmuje 1. miejsce.

W bieżącym sezonie FA Cup, Warriors wygrał 2 razy, przegrał 1 razy i zremisował 0 razy. Warriors średnio strzela 3 goli na mecz i traci 2.

W bieżącym sezonie FA Cup, Sham Shui Po wygrał 2 razy, przegrał 0 razy i zremisował 1 razy. Sham Shui Po średnio strzela 1.33 goli na mecz i traci 0.67.

W ostatnich 5 meczach, Warriors wygrał 4 razy, przegrał 1 razy i zremisował 0 razy. Warriors zdobył średnio 2.2 goli na mecz i stracił 0.4 goli.

W ostatnich 5 meczach, Sham Shui Po wygrał 2 razy, przegrał 2 razy i zremisował 1 razy. Sham Shui Po zdobył średnio 1.0 goli na mecz i stracił 1.2 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Warriors i Sham Shui Po, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.