7
2.3
6
2.0

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Urartu

West Armenia i Urartu zmierzą się ze sobą 07.05.2024 o godzinie 12:00 na stadionie Kotaik Stadium, Abovian, Armenia. Mecz jest częścią rozgrywek Premier League.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla West Armenia wynosi 18%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy West Armenia a Urartu wynosi 20%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Urartu wynosi 62%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 56%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 44%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 60%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 40%

W ostatnim meczu dnia 14.05.2024, West Armenia przegrał z Van z wynikiem 1-0

W ostatnim meczu dnia 16.05.2024, Urartu pokonał Alashkert z wynikiem 6-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 08.03.2024, West Armenia pokonał Urartu na wyjeździe z wynikiem 1-2

W ostatnich 3 meczach bezpośrednich, West Armenia wygrał 2 razy, Urartu wygrał 1 razy, a zremisowali 0 razy. West Armenia średnio strzela 2.0 goli na mecz, podczas gdy Urartu średnio strzela 2.3 goli na mecz.

West Armenia aktualnie zajmuje 7. miejsce w lidze Premier League, podczas gdy Urartu zajmuje 4. miejsce.

W bieżącym sezonie Premier League, West Armenia wygrał 10 razy, przegrał 20 razy i zremisował 4 razy. West Armenia średnio strzela 1.15 goli na mecz i traci 2.

W bieżącym sezonie Premier League, Urartu wygrał 13 razy, przegrał 12 razy i zremisował 9 razy. Urartu średnio strzela 1.38 goli na mecz i traci 1.38.

W ostatnich 5 meczach, West Armenia wygrał 1 razy, przegrał 4 razy i zremisował 0 razy. West Armenia zdobył średnio 0.6 goli na mecz i stracił 1.6 goli.

W ostatnich 5 meczach, Urartu wygrał 1 razy, przegrał 2 razy i zremisował 2 razy. Urartu zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 1.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi West Armenia i Urartu, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.