12
2.4
11
2.2

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

WIT Georgia

WIT Georgia i Merani Martvili zmierzą się ze sobą 31.03.2023 o godzinie 11:30 na stadionie David Petriashvili Arena, Tbilisi, Georgia. Mecz jest częścią rozgrywek Erovnuli Liga 2. Sędzią tego meczu jest Jener Khorava.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla WIT Georgia wynosi 22%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy WIT Georgia a Merani Martvili wynosi 23%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Merani Martvili wynosi 55%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 54%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 46%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 53%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 47%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, WIT Georgia obie drużyny zdobyły bramki 7 razy, podczas gdy Merani Martvili zrobił to 7 razy

W ostatnim meczu dnia 27.04.2024, WIT Georgia przegrał z Rustavi z wynikiem 4-1

W ostatnim meczu dnia 27.11.2023, Merani Martvili przegrał z Sioni z wynikiem 9-1

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 31.03.2023, WIT Georgia i Merani Martvili zremisowali z wynikiem 1-1

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, WIT Georgia wygrał 1 razy, Merani Martvili wygrał 2 razy, a zremisowali 2 razy. WIT Georgia średnio strzela 2.2 goli na mecz, podczas gdy Merani Martvili średnio strzela 2.4 goli na mecz.

WIT Georgia aktualnie zajmuje 10. miejsce w lidze Erovnuli Liga 2, podczas gdy Merani Martvili zajmuje 9. miejsce.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, WIT Georgia wygrał 13 razy, przegrał 14 razy i zremisował 9 razy. WIT Georgia średnio strzela 1.44 goli na mecz i traci 1.58.

W bieżącym sezonie Erovnuli Liga 2, Merani Martvili wygrał 6 razy, przegrał 22 razy i zremisował 8 razy. Merani Martvili średnio strzela 0.94 goli na mecz i traci 2.33.

W ostatnich 5 meczach, WIT Georgia wygrał 1 razy, przegrał 4 razy i zremisował 0 razy. WIT Georgia zdobył średnio 0.8 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

W ostatnich 5 meczach, Merani Martvili wygrał 1 razy, przegrał 4 razy i zremisował 0 razy. Merani Martvili zdobył średnio 1.4 goli na mecz i stracił 4.6 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi WIT Georgia i Merani Martvili, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.