14
2.8
4
0.8

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Valletta

Zebbug Rangers i Valletta zmierzą się ze sobą 01.04.2023 o godzinie 14:15 na stadionie MFA Centenary Stadium, Ta'Qali, Malta. Mecz jest częścią rozgrywek Premier League.

Logo Betmines

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Zebbug Rangers wynosi 17%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Zebbug Rangers a Valletta wynosi 21%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Valletta wynosi 62%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 52%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 48%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 55%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 45%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Zebbug Rangers przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki razy, podczas gdy Valletta zrobił to razy

W ostatnim meczu dnia 21.04.2023, Zebbug Rangers przegrał z Gzira United z wynikiem 4-0

W ostatnim meczu dnia 28.04.2024, Valletta przegrał z Naxxar Lions z wynikiem 4-0

W ostatnim pojedynku bezpośrednim dnia 01.04.2023, Valletta pokonał Zebbug Rangers na wyjeździe z wynikiem 1-5

W ostatnich 5 meczach bezpośrednich, Zebbug Rangers wygrał 1 razy, Valletta wygrał 4 razy, a zremisowali 0 razy. Zebbug Rangers średnio strzela 0.8 goli na mecz, podczas gdy Valletta średnio strzela 2.8 goli na mecz.

Zebbug Rangers aktualnie zajmuje 12. miejsce w lidze Premier League, podczas gdy Valletta zajmuje 7. miejsce.

W bieżącym sezonie Premier League, Zebbug Rangers wygrał 4 razy, przegrał 20 razy i zremisował 2 razy. Zebbug Rangers średnio strzela 0.81 goli na mecz i traci 2.23.

W bieżącym sezonie Premier League, Valletta wygrał 9 razy, przegrał 7 razy i zremisował 10 razy. Valletta średnio strzela 1.42 goli na mecz i traci 0.88.

W ostatnich 5 meczach, Zebbug Rangers wygrał 0 razy, przegrał 5 razy i zremisował 0 razy. Zebbug Rangers zdobył średnio 0.2 goli na mecz i stracił 3.8 goli.

W ostatnich 5 meczach, Valletta wygrał 1 razy, przegrał 3 razy i zremisował 1 razy. Valletta zdobył średnio 0.6 goli na mecz i stracił 2.0 goli.

Na BetMines możesz uzyskać dostęp do wszystkich danych na żywo dotyczących meczu, takich jak posiadanie piłki, groźne akcje, strzały, rzuty rożne, kartki i wiele więcej. Masz również dostęp do kursów na wszystkie wydarzenia związane z zakładami dotyczącymi Zebbug Rangers i Valletta, kursów przedmeczowych i na żywo, statystyk ostatnich meczów dla wielu wydarzeń, tabeli ligowej i trendów.