Ulubione
Ustawienia

First Vienna - SK Rapid Przewidywania, wskazówki i statystyki

Austrian Cup  -  8th Finals

Powiadomienia BetMines

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Powiadom mnie o następujących wydarzeniach:

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

First Vienna

W
W
P
W
W

SK Rapid

W
W
W
W
W
Care-Energy Naturarena Hohe Warte

Kto wygra?

Podgląd meczu

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla First Vienna wynosi 21%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy First Vienna a SK Rapid wynosi 21%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla SK Rapid wynosi 58%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 58%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 42%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 59%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 41%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, First Vienna przekroczył 2.5 bramki 7 razy, podczas gdy SK Rapid zrobił to 8 razy

Zobacz więcej

First Vienna kontra SK Rapid - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Niestety nie znaleziono żadnych stawek.

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela First Vienna i SK Rapid w lidze Austrian Cup

Ostatnie mecze

First Vienna

Wyniki pierwszej połowy

2 Wygrana
3 Remis
0 Przegrana

2. Liga

10/16/2026 4:30 PM

Voitsberg

1-2

First Vienna

2. Liga

10/09/2026 6:30 PM

First Vienna

1-1

St. Pölten

Club Friendlies 3

10/02/2026 12:30 PM

LASK

0-0

First Vienna

2. Liga

09/18/2026 4:30 PM

WSPG Wels

0-0

First Vienna

2. Liga

09/11/2026 4:30 PM

Rapid Wien II

0-1

First Vienna
Zdobyte gole: 4
Śr. 0.8
Stracone gole: 2
Śr. 0.4
First Vienna

Wyniki końcowe

4 Wygrana
0 Remis
1 Przegrana

2. Liga

10/16/2026 4:30 PM

Voitsberg

1-2

First Vienna

2. Liga

10/09/2026 6:30 PM

First Vienna

3-1

St. Pölten

Club Friendlies 3

10/02/2026 12:30 PM

LASK

2-1

First Vienna

2. Liga

09/18/2026 4:30 PM

WSPG Wels

1-3

First Vienna

2. Liga

09/11/2026 4:30 PM

Rapid Wien II

0-2

First Vienna
Zdobyte gole: 11
Śr. 2.2
Stracone gole: 5
Śr. 1.0
SK Rapid

Wyniki pierwszej połowy

4 Wygrana
1 Remis
0 Przegrana

Admiral Bundesliga

10/16/2026 5:30 PM

SK Rapid

2-0

Hartberg

Admiral Bundesliga

10/11/2026 3:00 PM

LASK

0-0

SK Rapid

Admiral Bundesliga

09/18/2026 5:30 PM

SK Rapid

1-0

WSG Tirol

Admiral Bundesliga

09/12/2026 5:30 PM

Wolfsberger AC

0-2

SK Rapid

Austrian Cup

09/05/2026 6:30 PM

Austria Klagenfurt

1-2

SK Rapid
Zdobyte gole: 7
Śr. 1.4
Stracone gole: 1
Śr. 0.2
SK Rapid

Wyniki końcowe

5 Wygrana
0 Remis
0 Przegrana

Admiral Bundesliga

10/16/2026 5:30 PM

SK Rapid

3-1

Hartberg

Admiral Bundesliga

10/11/2026 3:00 PM

LASK

0-2

SK Rapid

Admiral Bundesliga

09/18/2026 5:30 PM

SK Rapid

3-0

WSG Tirol

Admiral Bundesliga

09/12/2026 5:30 PM

Wolfsberger AC

0-3

SK Rapid

Austrian Cup

09/05/2026 6:30 PM

Austria Klagenfurt

2-5

SK Rapid
Zdobyte gole: 16
Śr. 3.2
Stracone gole: 3
Śr. 0.6

First Vienna kontra SK Rapid: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

First Vienna

SK Rapid

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

0%

0

100%

10

0%

0

100%

10

1.5

20%

2

80%

8

0%

0

100%

10

2.5

30%

3

70%

7

20%

2

80%

8

3.5

50%

5

50%

5

40%

4

60%

6

4.5

90%

9

10%

1

70%

7

30%

3

BetMines

Alerty dla tego meczu

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

Brak alertów w tym widoku.

Nowy alert

First Vienna – SK Rapid · tylko dla tego meczu

Warunek

Podgląd: uzupełnij regułę

Naciśnij Dodaj regułę, aby uwzględnić ją w alercie.

Dodane reguły · 0/10

Alert uruchamia się, gdy wszystkie reguły są spełnione.

Powiadomienia w Telegramie

Konto połączone z Live Scannerem.

Zarządzaj kontem

Uruchamia się, gdy wszystkie reguły (0) są spełnione

Usuń alert

Czy na pewno chcesz usunąć ten alert?

First Vienna vs SK Rapid: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu First Vienna – SK Rapid według BetMines?
1: 21%
X: 21%
2: 58%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu First Vienna – SK Rapid?
Powyżej 2,5: 59%
Poniżej 2,5: 41%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu First Vienna – SK Rapid?
Tak: 58%
Nie: 42%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu First Vienna – SK Rapid?
1) 1-1 (9.82%)
2) 1-2 (9.47%)
3) 0-2 (9.35%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu First Vienna – SK Rapid?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku Liczba goli to +2.5, z prawdopodobieństwem 59%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets