Ulubione
Ustawienia

Jedinstvo Ub - Crvena Zvezda Przewidywania, wskazówki i statystyki

Serbian Cup  -  16th Finals

Powiadomienia BetMines

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Powiadom mnie o następujących wydarzeniach:

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Jedinstvo Ub

P
P
R
P
W

Crvena Zvezda

W
W
P
W
R
Stadion Dragan Dzajic

Kto wygra?

Podgląd meczu

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Jedinstvo Ub wynosi 10%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Jedinstvo Ub a Crvena Zvezda wynosi 16%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Crvena Zvezda wynosi 74%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 51%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 49%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 61%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 39%

W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach, Jedinstvo Ub przekroczył 2.5 bramki 7 razy, podczas gdy Crvena Zvezda zrobił to 7 razy

Zobacz więcej

Jedinstvo Ub kontra Crvena Zvezda - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Niestety nie znaleziono żadnych stawek.

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela Jedinstvo Ub i Crvena Zvezda w lidze Serbian Cup

Ostatnie mecze

Jedinstvo Ub

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
2 Remis
2 Przegrana

Prva Liga

10/17/2026 4:00 PM

Jedinstvo Ub

1-0

Grafičar

Prva Liga

10/10/2026 2:00 PM

Borac Čačak

2-0

Jedinstvo Ub

Prva Liga

10/04/2026 4:00 PM

Jedinstvo Ub

0-0

Dubocica

Prva Liga

09/28/2026 4:00 PM

Naftagas

1-0

Jedinstvo Ub

Prva Liga

09/21/2026 4:00 PM

Jedinstvo Ub

1-1

Loznica
Zdobyte gole: 2
Śr. 0.4
Stracone gole: 4
Śr. 0.8
Jedinstvo Ub

Wyniki końcowe

1 Wygrana
1 Remis
3 Przegrana

Prva Liga

10/17/2026 4:00 PM

Jedinstvo Ub

3-1

Grafičar

Prva Liga

10/10/2026 2:00 PM

Borac Čačak

3-1

Jedinstvo Ub

Prva Liga

10/04/2026 4:00 PM

Jedinstvo Ub

0-0

Dubocica

Prva Liga

09/28/2026 4:00 PM

Naftagas

3-0

Jedinstvo Ub

Prva Liga

09/21/2026 4:00 PM

Jedinstvo Ub

2-3

Loznica
Zdobyte gole: 6
Śr. 1.2
Stracone gole: 10
Śr. 2.0
Crvena Zvezda

Wyniki pierwszej połowy

3 Wygrana
2 Remis
0 Przegrana

Europa Conference League

10/22/2026 4:45 PM

Crvena Zvezda

2-1

FC København

Super Liga

10/18/2026 2:00 PM

Crvena Zvezda

1-0

Mladost Lučani

Europa Conference League

10/15/2026 4:45 PM

Lugano

1-1

Crvena Zvezda

Super Liga

10/10/2026 5:00 PM

Radnički Kragujevac

0-0

Crvena Zvezda

Super Liga

09/20/2026 5:00 PM

Crvena Zvezda

2-0

Radnički Niš
Zdobyte gole: 6
Śr. 1.2
Stracone gole: 2
Śr. 0.4
Crvena Zvezda

Wyniki końcowe

3 Wygrana
1 Remis
1 Przegrana

Europa Conference League

10/22/2026 4:45 PM

Crvena Zvezda

2-2

FC København

Super Liga

10/18/2026 2:00 PM

Crvena Zvezda

5-1

Mladost Lučani

Europa Conference League

10/15/2026 4:45 PM

Lugano

3-2

Crvena Zvezda

Super Liga

10/10/2026 5:00 PM

Radnički Kragujevac

0-3

Crvena Zvezda

Super Liga

09/20/2026 5:00 PM

Crvena Zvezda

3-0

Radnički Niš
Zdobyte gole: 15
Śr. 3.0
Stracone gole: 6
Śr. 1.2

Jedinstvo Ub kontra Crvena Zvezda: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Jedinstvo Ub

Crvena Zvezda

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

10%

1

90%

9

10%

1

90%

9

1.5

20%

2

80%

8

20%

2

80%

8

2.5

30%

3

70%

7

30%

3

70%

7

3.5

60%

6

40%

4

70%

7

30%

3

4.5

90%

9

10%

1

80%

8

20%

2

BetMines

Alerty dla tego meczu

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

Brak alertów w tym widoku.

Nowy alert

Jedinstvo Ub – Crvena Zvezda · tylko dla tego meczu

Warunek

Podgląd: uzupełnij regułę

Naciśnij Dodaj regułę, aby uwzględnić ją w alercie.

Dodane reguły · 0/10

Alert uruchamia się, gdy wszystkie reguły są spełnione.

Powiadomienia w Telegramie

Konto połączone z Live Scannerem.

Zarządzaj kontem

Uruchamia się, gdy wszystkie reguły (0) są spełnione

Usuń alert

Czy na pewno chcesz usunąć ten alert?

Jedinstvo Ub vs Crvena Zvezda: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu Jedinstvo Ub – Crvena Zvezda według BetMines?
1: 10%
X: 16%
2: 74%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu Jedinstvo Ub – Crvena Zvezda?
Powyżej 2,5: 61%
Poniżej 2,5: 39%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu Jedinstvo Ub – Crvena Zvezda?
Tak: 51%
Nie: 49%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu Jedinstvo Ub – Crvena Zvezda?
1) 0-2 (12.18%)
2) 0-1 (11.33%)
3) 1-2 (9.69%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu Jedinstvo Ub – Crvena Zvezda?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku 1X2 to 2, z prawdopodobieństwem 74%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets