Ulubione
Ustawienia

Jiangxi Lushan - Shanxi Chongde Ronghai Przewidywania, wskazówki i statystyki

League Two  -  Promotion Group

Powiadomienia BetMines

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Powiadom mnie o następujących wydarzeniach:

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Aby otrzymać powiadomienia, aplikacja BetMines musi być zainstalowana na Twoim telefonie.

Jiangxi Lushan

P
P
R
P
P

Shanxi Chongde Ronghai

R
W
W
P
R

Kto wygra?

Podgląd meczu

Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Jiangxi Lushan wynosi 33%. Prawdopodobieństwo remisu pomiędzy Jiangxi Lushan a Shanxi Chongde Ronghai wynosi 33%. Prawdopodobieństwo zwycięstwa dla Shanxi Chongde Ronghai wynosi 34%

Prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki wynosi 42%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki wynosi 58%

Prawdopodobieństwo, że padną co najmniej 3 bramki wynosi 34%, podczas gdy prawdopodobieństwo, że padną maksymalnie 2 bramki wynosi 66%

W ostatnim meczu dnia 01/11/2026, Jiangxi Lushan przegrał z Dalian Kewei z wynikiem 2-1

Zobacz więcej

Jiangxi Lushan kontra Shanxi Chongde Ronghai - Prognozy

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Stawki

Przejdź na konto Premium

To jest funkcja PREMIUM. Subskrybuj teraz, aby korzystać z tej i wielu innych ekskluzywnych funkcji.

Tabela Jiangxi Lushan i Shanxi Chongde Ronghai w lidze League Two

Regular Season - North - Ranking

Drużyna

1

Shandong Taishan II

22

12

5

5

33:21

41

1.86

R
R
W
P
R
2

Shanghai Port B

22

12

4

6

36:19

40

1.82

W
P
P
P
W
3

Shanxi Chongde Ronghai

22

12

4

6

29:17

40

1.82

W
W
W
P
R
4

Dalian Kewei

22

9

10

3

22:14

37

1.68

W
R
R
W
P
5

Tai'an Tiankuang

22

8

7

7

25:23

31

1.41

R
P
R
P
R
6

Dalian Yingbo B

22

6

10

6

21:22

28

1.27

P
W
R
W
P
7

Haimen Codion

22

5

11

6

25:23

26

1.18

W
W
W
R
R
8

Lanzhou Longyuan

22

4

14

4

13:16

26

1.18

R
W
R
W
R
9

Qingdao Red Lions

22

5

10

7

22:20

25

1.14

W
R
W
R
P
10

Changchun Xidu

22

3

11

8

15:28

20

0.91

R
P
P
R
W
11

Beijing BIT

22

3

7

12

21:42

16

0.73

P
P
W
R
W
12

Shanghai Segenda

22

2

9

11

22:39

15

0.68

R
R
P
P
R
Promotion Group
Relegation Round

Regular Season - South - Ranking

Drużyna

1

Guizhou Zhucheng Athletic

22

13

3

6

32:17

42

1.91

W
W
P
R
R
2

Shenzhen 2028

22

10

7

5

37:25

37

1.68

W
P
W
R
P
3

Jiangxi Lushan

22

10

5

7

25:19

35

1.59

R
W
W
P
W
4

Hubei Istar

22

9

7

6

29:23

34

1.55

R
P
P
P
W
5

Hangzhou Linping Wuyue

22

8

10

4

25:28

34

1.55

W
R
W
W
W
6

Xiamen Feilu

22

7

8

7

29:28

29

1.32

P
P
R
W
P
7

Guangdong Mingtu

22

5

11

6

22:20

26

1.18

W
R
R
W
P
8

Ganzhou Ruishi

22

6

8

8

19:32

26

1.18

P
R
P
P
P
9

Guangzhou Dandelion

22

6

7

9

22:28

25

1.14

R
P
R
W
R
10

Chengdu Rongcheng II

22

5

7

10

18:24

22

1

P
W
W
R
P
11

Wenzhou

22

4

10

8

15:23

22

1

R
P
R
R
W
12

Wuhan Three Towns II

22

4

7

11

20:26

19

0.86

W
W
P
P
W
Promotion Group
Relegation Round

Promotion Group - Ranking

Drużyna

1

Dalian Kewei

7

4

3

0

9:5

15

2.14

W
R
W
R
W
2

Shandong Taishan II

7

3

3

1

9:6

12

1.71

W
R
R
W
W
3

Shanghai Port B

7

3

2

2

8:6

11

1.57

P
W
R
P
R
4

Shanxi Chongde Ronghai

7

3

2

2

5:4

11

1.57

R
W
W
P
R
5

Hangzhou Linping Wuyue

7

1

5

1

6:7

8

1.14

R
R
R
W
R
6

Guizhou Zhucheng Athletic

7

2

2

3

5:6

8

1.14

W
R
P
W
R
7

Shenzhen 2028

7

1

2

4

5:9

5

0.71

P
P
P
R
P
8

Jiangxi Lushan

7

1

1

5

5:9

4

0.57

P
P
R
P
P
Promotion

Relegation Round - Group B - Ranking

Drużyna

1

Haimen Codion

7

5

2

0

13:3

17

2.43

W
R
W
W
W
2

Tai'an Tiankuang

7

3

3

1

10:4

12

1.71

W
R
P
W
W
3

Beijing BIT

7

2

4

1

8:8

10

1.43

W
R
R
R
R
4

Qingdao Red Lions

7

3

1

3

5:8

10

1.43

P
R
P
W
W
5

Xiamen Feilu

7

2

2

3

8:6

8

1.14

P
R
W
R
P
6

Wuhan Three Towns II

7

2

2

3

5:7

8

1.14

W
R
W
P
P
7

Ganzhou Ruishi

7

1

2

4

4:11

5

0.71

P
R
R
P
P
8

Chengdu Rongcheng II

7

0

4

3

6:12

4

0.57

P
R
P
P
R
Relegation

Relegation Round - Group A - Ranking

Drużyna

1

Guangdong Mingtu

7

3

4

0

7:4

13

1.86

R
W
R
R
W
2

Changchun Xidu

7

3

4

0

6:3

13

1.86

R
W
W
R
R
3

Dalian Yingbo B

7

3

2

2

10:6

11

1.57

R
R
W
W
P
4

Lanzhou Longyuan

7

3

2

2

8:6

11

1.57

P
P
R
R
W
5

Shanghai Segenda

7

1

4

2

5:7

7

1

R
P
R
R
W
6

Guangzhou Dandelion

7

1

3

3

6:7

6

0.86

R
W
R
P
R
7

Hubei Istar

7

1

3

3

6:8

6

0.86

W
R
P
R
P
8

Wenzhou

7

1

2

4

3:10

5

0.71

R
P
P
R
P
Relegation

Ostatnie mecze

Jiangxi Lushan

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
4 Remis
0 Przegrana

League Two

01/11/2026 06:30

Dalian Kewei

0-0

Jiangxi Lushan

League Two

26/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

0-1

Jiangxi Lushan

League Two

17/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

12/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Jiangxi Lushan

League Two

07/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-0

Dalian Kewei
Zdobyte gole: 2
Śr. 0.4
Stracone gole: 1
Śr. 0.2
Jiangxi Lushan

Wyniki końcowe

0 Wygrana
1 Remis
4 Przegrana

League Two

01/11/2026 06:30

Dalian Kewei

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

26/10/2026 07:30

Shandong Taishan II

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

17/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-0

Shanghai Port B

League Two

12/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

07/10/2026 11:30

Jiangxi Lushan

0-1

Dalian Kewei
Zdobyte gole: 3
Śr. 0.6
Stracone gole: 7
Śr. 1.4
Shanxi Chongde Ronghai

Wyniki pierwszej połowy

1 Wygrana
4 Remis
0 Przegrana

League Two

01/11/2026 06:30

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

24/10/2026 08:00

Guizhou Zhucheng Athletic

0-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

17/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

0-0

Shenzhen 2028

League Two

12/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Jiangxi Lushan

League Two

06/10/2026 11:30

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shanxi Chongde Ronghai
Zdobyte gole: 2
Śr. 0.4
Stracone gole: 1
Śr. 0.2
Shanxi Chongde Ronghai

Wyniki końcowe

2 Wygrana
2 Remis
1 Przegrana

League Two

01/11/2026 06:30

Shanxi Chongde Ronghai

1-1

Hangzhou Linping Wuyue

League Two

24/10/2026 08:00

Guizhou Zhucheng Athletic

1-0

Shanxi Chongde Ronghai

League Two

17/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

1-0

Shenzhen 2028

League Two

12/10/2026 07:00

Shanxi Chongde Ronghai

2-1

Jiangxi Lushan

League Two

06/10/2026 11:30

Hangzhou Linping Wuyue

0-0

Shanxi Chongde Ronghai
Zdobyte gole: 4
Śr. 0.8
Stracone gole: 3
Śr. 0.6

Jiangxi Lushan kontra Shanxi Chongde Ronghai: Porównanie Statystyk Przed Mecz

W tej sekcji sprawdzisz średnie statystyki i wyniki procentowe na głównych rynkach zakładów dla 10 ostatnich meczy obu drużyn

Jiangxi Lushan

Shanxi Chongde Ronghai

Poniżej

Powyżej

Poniżej

Powyżej

0.5

10%

1

90%

9

20%

2

80%

8

1.5

40%

4

60%

6

70%

7

30%

3

2.5

60%

6

40%

4

80%

8

20%

2

3.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

4.5

100%

10

0%

0

100%

10

0%

0

BetMines

Alerty dla tego meczu

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

0 aktywnych · 0 wysłanych powiadomień

Brak alertów w tym widoku.

Nowy alert

Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai · tylko dla tego meczu

Warunek

Podgląd: uzupełnij regułę

Naciśnij Dodaj regułę, aby uwzględnić ją w alercie.

Dodane reguły · 0/10

Alert uruchamia się, gdy wszystkie reguły są spełnione.

Powiadomienia w Telegramie

Konto połączone z Live Scannerem.

Zarządzaj kontem

Uruchamia się, gdy wszystkie reguły (0) są spełnione

Usuń alert

Czy na pewno chcesz usunąć ten alert?

Jiangxi Lushan vs Shanxi Chongde Ronghai: FAQ

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z naszym wsparciem.
Jakie są prawdopodobieństwa 1X2 dla meczu Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai według BetMines?
1: 33%
X: 33%
2: 34%
Jakie są prawdopodobieństwa powyżej/poniżej 2,5 gola dla meczu Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai?
Powyżej 2,5: 34%
Poniżej 2,5: 66%
Jakie są prawdopodobieństwa "Obie drużyny strzelą gola" (BTTS) dla meczu Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai?
Tak: 42%
Nie: 58%
Jakie są 3 najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki dla meczu Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai?
1) 0-0 (15.2%)
2) 1-1 (13.33%)
3) 0-1 (12.66%)
Jaka jest prognoza BetMines dla meczu Jiangxi Lushan – Shanxi Chongde Ronghai?
Według BetMines najbardziej prawdopodobny wynik na rynku Liczba goli to -3.5, z prawdopodobieństwem 85%

Narzędzia

Ustawienia

Odblokuj pełne doświadczenie BetMines

Przejdź na Premium i zyskaj jeszcze więcej oraz lepsze dane do swoich zakładów.

Co jest wliczone?

Co jest wliczone

  • Skanowanie na żywo
  • Skaner przedmeczowy
  • Value bet bot
  • Backtesting dla skanera Pre-Match do 24 miesięcy
  • Trendy
  • Zaawansowane statystyki drużyn
  • Wygłąd zdarzeń w wyszukiwarce premium
  • Ekskluzywne zdarzenia w BetMines Machine
  • Wszystkie prognozy rynkowe odblokowane
  • Grupa VIP na Telegram

Wypróbuj BetMines Premium za darmo

Odblokuj skanery, alerty, monitoring i value bets.

  • Alerty live i Monitoring
  • Pre-Match scanner i filtry
  • Typy premium i value bets